Jump to content
Sign in to follow this  
Timmi

Srbija - Belgija, 11.09. u 17:45

Poolll™: Srbija - Belgija  

41 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

Venom
To je tacno i mogu da se slozim. Ali ovde vec nekoliko meceva moze da se cita kako je on u bogzna kakvoj dubiozi, a nije. To je Bjelica, on nikad nije bio neki lowpost igrac i nije igrac koji je preterano aktivan bez lopte. Njemu treba lopta u napadu da bi bio efektivan, a da je ima vise verovatno bismo citali o tome da je privatnik i divljak. Generalno, njegova reaizacija i broj odlazaka na liniju penala su iznad onoga sto je pruzao u kubu, a u skoku je dosta dobar. takodje, radi i masivan posao u organizaciji napada.A sut moze i da ga opasno krene do kraja prvenstva, posto to kod njega ide u taasima. da imamo legitimnog pleja, cela ekipa bi sutiraa bolje i to je reanost sa kojom moramo da se pomirimo.
Slazem se, ali ocekivanja su - bilo to fer ili ne - iznad toga.

kim_philby
nije crklo, nego mora jace da se pritisne. prosuo sam kafu po tastaturi.
pomislio sam da si ga ubio u pravednom gnevu.

Calavera
Slazem se, ali ocekivanja su - bilo to fer ili ne - iznad toga.
Onda ce ti sto ocekuju™ biti razocarani. Ne moze on da igra iznad svojih mogucnosti samo zato sto sem Krleta nema ko drugi da potegne.

Кристофер Лумумбо
Duda je apsolutni bog ! sa kojom lakocom se posrao po menadzerima :Hail:
?

radisa
da ne beše dudine pres konferencije, najuzbudljiviji deo dana svakako bi bila jutarnja vizita lokalnom šperu i dilema koji od 123 vrsta kačkavalja pazariti. i dalje verujem da će ovo prvenstvo po svim parametrima biti ispod litvanije, a posebno turske, ali krenimo od kraja koji nas još drži u dilemi da li pustiti sve što je dudek prozborio.duduše, po isključivanju kamera, ali je matori svakako poslao poruku koju je hteo.“igrao si 20 minuta, a šutnuo samo dva ili tri puta? trebalo je da šutneš devet puta. eto, to ti pederi menadžeri pričaju igračima i pune im glave. ovo je timski sport, a ne bordel”.ovaj doslovan citat zbunio je srpske izveštače, koji upravo većaju koji deo dudine izjave iz offa pustiti. u našim medijima to, nadam se, nećete videti, jer nije zvanično, ali evo bar ovde da vam dočara šta se sve dešava u i oko reprezentacije.

freakns

citaj stejsi koki!

djuras

na koga se odnosi dudina izjava? andjusic?

kim_philby
na koga se odnosi dudina izjava? andjusic?
citaj stejsija.

Кристофер Лумумбо
citaj stejsi koki!
ovo se ne odnosi na miska, duda je redovan gost u zemunu evilsmile.gif

Cane Vukic Prebranac
Jebi ga, otisli smo bez isuvise pravih igraca na prvenstvo.
1 суштина. Ова екипа може да узима утакмице само на срце и тимску игру, организовану одбрану прије свега. Да је било ко умјесто Дуде, ми прве групе не бисмо прошли.

darkonet

ocajni smo bili danas, jbt kad igrac dozvoli da mu se komentator u direktnom prenosu posere na umece i vestinu kao Sareni Gagicu, nesto slicno je ucinio Djurovic po Kosti, onda stvarno covek treba da se zapita zbog cega je posao na prvenstvo i dodjes do jedinog zakljucka a taj je da bi popunio broj ili jednostavno nije imao ko. Jbt mi ovo prvenstvo igramo sa 8,5 igraca. Sa ovako limitiranom ekipom ovo je ogroman uspeh, lepo Duda kaze da smo vec sada prevazisli sva ocekivanja. Nedovic je danas bio kriminalan a pre dve godine ga je Kari zakucao za klupu a svi smo kukali zasto ne igra.Sad je shatro zreliji a odbranu igra sve gore i gore, izgleda da ipak Pirocanac zna da proceni bolje nego sto se misli. Krle, Bogdan, Kalinic, Rasko i Bjelica svaka cast, ostatak nek se debelo zapita

nemoderisani
Duda je apsolutni bog ! sa kojom lakocom se posrao po menadzerima :Hail:
s tim što su mediji preneli to kao "međusobni razgovor reprezentativaca". čke

harper

Sad odgledah reprizu i mogu da zakljucim da je Bjelica bio mnogo bolji nego sto sam stekao utisak tokom prenosa. I tu trojku pred kraj koju je bezveze ispucao dobili smo njegovim skokom u napadu. Narocito je bio dobar u trenucima kad smo stigli i prestigli poslednje vodjstvo Belgijanaca, na 51:48. Najpre asistencija Krsticu za faul ispod obruca, skok u odbrani i asistencija iz tranzicije Micicu za trojku, ponovo skok u odbrani (koji je ponistio Nedovic istrcavanjem sa sve loptom u aut) i na kraju kos za 54:51.Ali, greske u trecoj cetvrtini. :isuse: Vasa tri, Gagic i Bogdan po dve i Krstic i Nedovic po jednu. Ne zna se koja je gluplja od koje.

Frank Pembleton

Jbte juče ceo dan proveo u nekom magnovenju jer me glava otkidala.Sad vidim da je bolje što nisam gledao.Realno mi smo ispunili "pozitivnu nulu" jer se sigurno plasiramo u sledeći krug.Mislim da ova ekipa neće "eksplodirati" ne mogu oni dalje u situacijama gde je "ili pobeđuješ ili ideš kući" pa su teneri spremni da žrtvuju nekog igrača bez kalkulisanja.Tu stradaju tzv. kratke klupe.Ne znam na koga ćemo naleteti u 1/4 ali ako prođemo super ako ne to je to nema iznenađenja Poslato sa WC šolje by BVK

kralj

Žešće sam se iznervirao juče. Biće bolje. Samo nam nerviraju selektora. U neka bolja vremena prošetali bismo se kroz ovo prventstvo.

Sign in to follow this  

• Create New...