Jump to content
Sign in to follow this  
Timmi

Srbija - Crna Gora, 09.09. u 21:00

Poolll™: Srbija - Crna Gora  

36 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

kralj

Može Bjelica mnogo bolje. Kanal je prejaka dijagnoza, ali na pripremama je bio znatno bolji.

SNARC

Moze li neka dobra dusa da mi kaze gde mogu da nadjem Raskovu fotku sa posvetom "Da plodimo". Ne veruju ljudi oko mene da to postoji :)

goofs
Moze li neka dobra dusa da mi kaze gde mogu da nadjem Raskovu fotku sa posvetom "Da plodimo".Ne veruju ljudi oko mene da to postoji :)
Trebalo bi da imas na topiku "Reprezentacija Srbije", negde na pocetku kad smo delili avatare

Cooltywattor

Nivea - Beko 5:5

pacey defender

Najslabija tačka je Anđušić jer igra ono što mu je osnovni posao i to radi loše. Gagić je na ovo prvenstvo došao zato što smo bili u deficitu na poziciji koja nije izvorno njegova.

SNARC
Trebalo bi da imas na topiku "Reprezentacija Srbije", negde na pocetku kad smo delili avatare
Nasao..fala :)

Jozef K.

Valjalo bi ovo dobiti. Kao prvi u grupi sastajemo se sa Francuzima u poslednjem kolu novoformirane grupe. Kao drugoplasirani imamo nesto nepovoljniji raspored.

Cane Vukic Prebranac

Павићевић: Гет д фак бек! Разумите ви то? :lolol:

precog

ima neki potok?

kralj
Valjalo bi ovo dobiti. Kao prvi u grupi sastajemo se sa Francuzima u poslednjem kolu novoformirane grupe. Kao drugoplasirani imamo nesto nepovoljniji raspored.
Valjda smo prvi i ako izgubimo?

harper

Rasko bolje da je cuvao ovu partiju za drugi krug. :lolol:Nedovic i Andjusic bezobrazno losi u odbrani.

Cooltywattor

Jel ovaj voditelj u studiju neki rod sa AK99?

Frank Pembleton

Jel Krle u treši?Poslato sa WC šolje by BVK

jezovuk
gagic i stimac su debla ali mene ipak daleko najvise nervira andjusic. on je, osim sto veze nema, i straobalno ufuran.
+1S tim sto je, cisto subjektivno, Gagic antipaticno, a Stimac simpaticno deblo.

Sign in to follow this  

• Create New...