Jump to content
Sign in to follow this  
Timmi

Srbija - Letonija, 08.09. u 17:45

Polll™: Srbija - Letonija  

33 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

harper
Ne bih ja bio tako strog prema Nedovicu. I on prosecno igra 30 minuta, a vuce povredu. Pri tome je danas imao 3 ukradene, 4 asistencije, iznudio licne u napadu. Sasvim dobra partija..
Ma, ne kritikujem ga ja uopste. Jos od dana kad sam video sa kakvom ekipom smo otisli na prvenstvo odlucio sam da cu za ove momke da navijam bez pljuvanja sta god i kako god da igraju. Uostalom, ne sumnjam da ti igraci imaju koga da im ukaze na ono sto igraju i da koriguje neke stvari. Samo konstatujem da se danas Nedovic prilicno gubio kod rotacija i cesto mnogo kasnio u odbrani, za razliku od, recimo, Bogdanovica koji je valjda sve stizao veceras.

SleeperSleep

bogdanovic igra odlicnu odbranu. osim sto je fizicki u stanju, ocito je i mentalno tome posvecen. za mene je on najvece iznenadjenje ovog prvenstva.

J.R. Cash

Zasto iznenadjenje? Znalo se da je on u stanju da odigra takvu odbranu. Mislim da nista nije primio danas, Blumsa je skroz ugusio. Uz Krleta najbolji kod nas danas.

freakns

ja se svakim danom sve vise divim Dudi.koliko ljudi je pomislilo da je Kalinic gotov u tekmi sa Litvom? a danas decko prebacio 10 skokova. ulazi mu u igru Nemanja Krstic i u prvom kontaktu sa loptom ubacuje poene. Bogdan koji je do danas sutirao 4/16 za tri ispaljuje i ubacuje tri trojke i to kada je bilo najteze. tek kod njega vidimo zasto se pricalo da su Bogdan i Nedovic ogromni talenti. prvog Vujosevic zakuca za klupu nakon dva promasaju, drugog Kari nije mogao da opameti, a ovde obojica i ginu i igraju slobodno, bez ikakvih kocnica, ali i odgovorno. neverovatno jbt. mene to odusevljava vise od bilo cega. kako ih Duda uvek bodri da sutiraju, ali kako nijedan ne izlazi iz sablona i ne raspucava se(sem, eventalno Bjelice... ali Bjelica oseti kada malko stanemo, i onda pokusava da povuce ekipu. nekada uspe, nekada ne, ali igra on tacno onako kako treba, ne znam sto su ljudi nezadovoljni) nazalost, stoji i ono sto su neki primetili. Vasa je jako potonuo, u ogromnom je bunaru, a Andjusic je apsolutno beskoristan.i da, Nenad Krstic je jebeni genije. covek pokazuje da je najbolji i najvazniji igrac nase ekipe(da, vazniji i bolji i od Tea)... sutra nam je potpuno nebitan mec, Krle, Bogdan i Markovic ne treba ni da ulaze u igru.

cartman

Vasa je nakon izlaska iz mnogo zajebane povrede igrao dugacku sezonu, superligu, plej of i onda U19 prvenstvo, pa pripreme sa A timom...Uz sve to ljudi zaboravljaju da decko nema ni 20 godina i realno nikakvog iskustva na ovom nivou (pa ni na dosta nizem nivou) kosarkeNe brinem se ja za njega...ako je pametan i vredan bice on u narednim godinama mnogo bitan sraf reprezentacije

SleeperSleep
Zasto iznenadjenje? Znalo se da je on u stanju da odigra takvu odbranu. Mislim da nista nije primio danas, Blumsa je skroz ugusio. Uz Krleta najbolji kod nas danas.
iznenadjenje mi je kontinuitet i fokus. vrlo zrelo - upravo suprotno od onoga što je najčešće pokazivao u partizanu.

Joe D

@vasa micic - growing pains. nije decko u bunaru, vec ima 19 godina i dolazi na evrobasket sa iskustvom igranja pasteta lige, a igra na najzahtevnijoj pozicijiu timu. bilo bi se on tek tako pojavi i eksplodira na velikoj sceni, ali to retko kad ide tako. objektivno, znalo se da ce svaki njegov minut na ovom prvenstvu biti zrtva za buduce akcije.

Timmy

Bas tako. Za sada samo strpljenja prema Vasi.

freakns
@vasa micic - growing pains. nije decko u bunaru, vec ima 19 godina i dolazi na evrobasket sa iskustvom igranja pasteta lige, a igra na najzahtevnijoj pozicijiu timu. bilo bi se on tek tako pojavi i eksplodira na velikoj sceni, ali to retko kad ide tako. objektivno, znalo se da ce svaki njegov minut na ovom prvenstvu biti zrtva za buduce akcije.
ne kazem ja nista drugacije(sem da jeste u bunaru... ocekivanom doduse). i treba da igra, da se pocne navikavati kako je kada biju ovi stariji

kralj

Jbg, ruku na srce i nije imao sreće. Neke fine minijature su mu na bobovoj pravdi propale. Barem kod Vase ne treba da se brinemo za psihu i eventualnu depresiju. Očekujem večeras da zaigra kao da mu je poslednja. Pa šta god da uradi, biće posle utakmice samo bolji igrač.

Sign in to follow this  

• Create New...