Jump to content
IGNORED

Najbolji drugi album


Indy

Recommended Posts

jes, sekla sam se na tu, uz koju sam ih i zavolela. no, medjutim, mozak mi je isprala. odo da nadjem kompakt cede da pustim, nisam eonima, sramotaedit: brzi ste. o live forever zborim.

Edited by orderka
Link to comment
E, najslabiji.Cepelini nemaju najslabiji album.Mis'im, Led Zeppelin II je k'o Terminator 2.
a jebem ga, meni je najlošiji, a da paradoks bude veći, baš preko njega sam ušao u zepp. svidelo mi se i onda uzeo i keca i odlepio skroz. posle nabavio sve ostalo i do danas me najmanje na slušanje mami dvojka. vratim im se svako malo, ali nekako baš dvojku najmanje slušam / najviše pesama skipujem. kec i trojka daleko ispred svih ostalih albuma.
Link to comment
Jedan od najjadnijih (u smislu bezmudosti i odrađivanja) certova koje sam odgledo u životu. Srećom, posle toga sam zabo gosn Bareta i njegov bend na manjem stejdžu, i oporavio se preko svake mere.
e, ako je to bilo na egzitu, potpuno saglasje - msm da nisam ostao duže od druge pesme - smorili za sve pareali kada sam prvi put čuo rstva, nekako mi bila kul, a i sada je
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...