Jump to content
IGNORED

Najbolji drugi album


Indy

Recommended Posts

Još jedna crtica: bio na dva koncerta u SKC nakon izlaska Trećeg svijeta. Poluprazni. Divota. Dokaz da deca treba da idu na koncerte po difoltu, bez mnogo filozofije i traženja dobrih razloga za to.Eto, to su bila jedina dva koncerta na kojima smo uživo mogli čuti Patuljke u vrtu, Skriven iza lažnih imena, Zadnji pogled na Jeršaleim ili Babilonske baklje; poslednji koncerti na kojima je bend pripremao i svirao Srđan Sacher(ponekad gostuje na nekim jubilejima benda, ali to ne računam); čak je bio i tip koji je snimao Panovu frulu na Skriven iza lažnih imena. Ne znam da postoje ikakvi video, niti audio zapisi sa ta dva dana, tako da sećanje na njih smatram za ličnu dragocenost. Edited by April
Link to comment
Patuljke u vrtu, Skriven iza lažnih imena, Zadnji pogled na Jeršaleim ili Babilonske baklje
3 najbolje stvari Haustora, uz TV Man.Ne znam koji drugi album da okačim, pomozite mi :( Edited by henrik larsson
Link to comment
Ajde neka bude. Mada je meni generalno taj sindrom drugog albuma izmišljotina dokonih kritičara.
to vaši samo za one što eksplodiraju na prvencu, pa i nije nelogično da puknu kad ljudi traže vol.II, a ovi baš sad našli da eksperimentišu, da se expandiraju, oćemo drugi deo!nekako se čini da su najbolje karijere imali oni čiji su najbolji albumi došli posle 4-5-6-7 izdanja, oni kojima je trebalo malo da se nađu, al zato kad se nadju....
Link to comment
to vaši samo za one što eksplodiraju na prvencu, pa i nije nelogično da puknu kad ljudi traže vol.II,
Pa to. Da nema kritičara, to se ne bi dešavalo.Zapravo, moram da se korigujem, to ima smisla kad su u pitanju mega komercijalni bendovi u fokusu cele planete, ne moš izbeći.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...