Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy 2013/2014


Tolaa

Recommended Posts

Ima i group liga, tu nas je sestoro. A za PPP Combined mi pise da vec postoji, samo sto se kod mene na spisku liga ne pojavljuje. Jesam li je ja pravila prosle sezone? Ne secam se, a nije mi bilo ponudjeno da je obnovim.

Link to comment
  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    133

  • Feindouno

    77

  • nbg4ever

    75

  • *edited by mod

    61

Na FFSu, objavili jedan clanak posvecen Lizi™http://www.fantasyfo...-list-analysis/@naaProsle godine je pola nas zavrsilo u jednoj vrsti lige, pola u kombinovanoj, a ostali u nekoj sasvim trecoj. Mislim da smo samo u jednoj bili svi zajedno.*Ja sam trenutno u PPP match, gde je nas petoro. Jbte, najbolje da ubijemo sve lige i napravimo jednu novu

Edited by nbg4ever
Link to comment

ja cu se potruditi da azuriram ekipu, ali ne mogu da obecam aktivnost (frka-trka-poso-zena-deca), ako bas ne znate koga cete ubaciti u h2h tim je bc1

Edited by banecare1
Link to comment
@ tolaaKad je deadline za H2H? Ako zafali moze da uleti neko od mojih drugara (doduse ne pisu na forumu).
Oko 18.30 cu stici kuci, pa cu tad da zavrsim s pravljenjem lige. FK Dedinje ima 23 posta na forumu, nasla sam ga na temi od prosle sezone, tako da cu da ga ostavim u ligi, bar za sada. U medjuvremenu je upao i Dabogda crko r'n'r koji je definitivno nas i Mali Radojica za kog znam da je igrao prosle godine i bio aktivan, ali nisam sasvim sigurna da li je forumas. To ostavlja jos 1 ili 2 mesta (u zavisnosti od Radojice). Ako ne udje niko za koga znamo, u ligu ce uci Mali Radojica i ili Tirani FC ili Prolup. To je za sada, ko zna ko ce se jos prijaviti u narednih par sati. Fale Zigini, Morzevi Junajted, OFK Poljance, EON, Black Horses... Ako upadnu svi ovi do 18.30, videcemo sta cemo. Ako udju posle toga, zao mi je.@nbg: Sve lige koje su mi ponudjene da obnovim sam obnovila, Combined nije bilo. @bane: Bio si u H2H i prosle godine, tako da te racunam i sad, nas si. :)
Link to comment
Ubacite mene uH2H. Jankosanovi puleni
Usao si. Svi koji nisu na ovom spisku, a koji su usli u Classic ligu automatski igraju i H2H:Steve's - Pavllle se zeznuoQQ - kad mu vidite celo ime tima, bice jasno zasto ne moze u liguProlupGomila CityTirani FC 1983TrpaciCEBEPMali RadojicaNata92 - nije odavde 100%Klen na parce Ovi sto nisu precrtani imaju sanse da udju ako se njihovi vlasnici jave.
tsva je valjda bio Zigini a sad je Cevap, javio se na prethodnoj strani
OK, jedan kandidat za zakasnelo pojavljivanje manje. Edited by Naa
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...