Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy 2013/2014


Tolaa

Recommended Posts

Hahaha pravo u centar! :DStvarno, prosle godine tako izvisio, ove se prijavio poslednji, a sada videh da ovde fali jedan, pa rekoh da ispostujem proceduru. :)edit: ja krecem u pripremu tima, a neka se neko udostoji i javi da li ima mesta ili da cekam sledecu sezonu :D

Edited by Segundo
Link to comment
  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    133

  • Feindouno

    77

  • nbg4ever

    75

  • *edited by mod

    61

Ako vam i dalje fali jedan, a nije kasno za prijavu, mogu vam se pridruziti i po prvi put uzeti ucesce u najelitnijem takmicenju. :)
Super! Upadaj!Fali nam i vise od jednog, posto sad imamo 32, ali za par nemam pojma da li su s PPP-a, pa bi bilo bolje da igramo bez njih. Ako se ne prijavi jos forumasa, posluzice i oni, valjda ce biti aktivni. Cekam sutra do oko 18 h, a onda pravim H2H.
Link to comment

Ne bih ih ni ja, zato se nadam da ce se prijaviti jos nasih do veceras. Fale neki timovi od pre, npr. Zigini mi sad padaju na pamet. Za ove ne znam da li su odavde:Steve's, Cevap, Topolice UTD, QQ, Prolup, Archesten, Gomila City, FK Dedinje.Osim Prolupa, ostali su igrali i prosle godine, njega se ne secam. Bez njih, imamo 25 timova za sada.Edit: Videla sam da Prolup igra i nasu Europa ligu. Mozda je ipak odavde. :unsure:

Edited by Naa
Link to comment
Ne bih ih ni ja, zato se nadam da ce se prijaviti jos nasih do veceras. Fale neki timovi od pre, npr. Zigini mi sad padaju na pamet. Za ove ne znam da li su odavde:Steve's, Cevap, Topolice UTD, QQ, Prolup, Archesten, Gomila City, FK Dedinje.Osim Prolupa, ostali su igrali i prosle godine, njega se ne secam. Bez njih, imamo 25 timova za sada.Edit: Videla sam da Prolup igra i nasu Europa ligu. Mozda je ipak odavde. :unsure:
ja sam Cevap al nemam previse vremena da idem kroz sve temetamo me neko izbaci iz H2H al ajde, nije bitno Edited by tsva
Link to comment
Na skautu napisali da se ocekuje da ce Kasiljas braniti u LS. Ne znam na osnovu cega.Meni su na golu Artur i Malafeev
Sirigu i Helton kod mene, bitno je da ne igraju istog dana.. Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

Nick i tsva i svi ostali koje nisam prepoznala: izvinite. Igrate H2H naravno.Prijavili su se i Jankosanovi puleni, znam da su odavde. Spisak onih za koje se jos uvek ne zna (ima i novih):Steve'sQQProlupGomila CityFC DedinjeTirani FC 1983TrpaciCEBEPBez njih imamo 28 timova za sada. 4 mesta su otvorena, pa ko se prvi javi ili ako se neko od redovnih ucesnika prijavi. Ako i psle toga ostane jos neko prazno mesto, dacu prednost onima za koje se secam da su igrali i ranije.Lopez je i kod mene na golu, prejeftin sa solidnim sansama da ipak igra.

Link to comment

Jel igra narod predictor ovde?http://en.uclpredictor.uefa.com/UEFA/15825/clienthome.do@gazdaricaMislim da sam ti poslao rimajnder za match/group combined, ali ignorisi ga :DProsle godine je tu potpuni haos vladao. Trenutno je aktivna samo match liga, sa nas cetvoro.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...