Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy 2013/2014


Tolaa

Recommended Posts

Liga je obnovljena, oni koji su igrali prosle godine, upadaju automatski. Za one koji nisu, kod je: 162926-474806U imenu lige je proslogodisnja sezona, ali ne smeta. Ako nekom smeta, sta mu je mogu. Kad nas se skupi dovoljno, tj. 32 tima, pravimo i H2H na haxball sajtu, posto na zvanicnom opet ima samo classic. Prednost imaju proslogodisnji igraci i, naravno, aktivni forumasi.Za pogadjalicu trenutno postoji samo Group, to je isto obnovljeno, kod: 162926-480036Kada bude Match Predictor, stavicu i to.

Link to comment
  • Replies 670
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tolaa

    133

  • Feindouno

    77

  • nbg4ever

    75

  • *edited by mod

    61

Ja sam u navalu™ stavio Mesija, Kavanija i Mitraru®Real mi pokriva Isko, ovoga puta. Vidal prebacen u sredinu, nazalostJa ni svesno ne stavljam nikoga iz Junajteda :lol:Nakon onog mesanja iz prosle sezone, ne mozes da se uzdas u bilo koga da.ce igrati. A i inace sam pod utiskom da englezi mnogo vise rotiraju u eurokupovima od ostalih. Sent from my Nexus 4

Edited by nbg4ever
Link to comment

Trenutno imamo 20 igraca u ligi. Ko jos nije obnovio tim od prosle godine, neka to uradi sto pre, posto se nadam da cemo imati 32 tima najkasnije do ponedeljka popodne, da bih uvece mogla da napravim ligu na haxball-u.Edit: Obnovljena je i Match pogadjalica, kod: 162926-480813

Edited by Naa
Link to comment

Jos uvek nam fali 9 timova da bismo igrali H2H ligu, a i od ovih koji su usli, neki verovatno nisu sa PPP. Ako neko od proslogodisnjih igraca ceka poslednji cas da upadne, bilo bi bas super kad bi to uradio do sutra uvece. Ako nas ne bude dovoljno do tad, mozemo da sacekamo i do kraja utakmica u utorak, mozda se neko pred pocetak seti da nije napravio tim. Tako necemo bas odmah znati protiv koga igramo, ali bolje i tako jedno kolo, nego da cekamo do druge faze kad cemo moci da igramo sa samo 16 timova.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...