Jump to content
Sign in to follow this  
Timmi

Srbija - Bosna i Hercegovina, 05.09. u 17:45

Poolll™: Srbija - Bosna i Hercegovina  

50 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

James Marshall

Igra se 11 utakmica na prvenstvu, 5 u prvih 6 dana, vidjeli ste na šta je Krstić ličio u 4/4 juče, kao da je boksovao sa Kličkom. Kao da ste zaboravili da smo prošlo EP izgubili jer su nam glavni igrači u posljednjim minutama imali padove koncentracije jer su bili mrtvi. A ko je gledao BiH juče, valjda možemo da se složimo da bismo trebali da ih dobijemo sa većom minutažom za te Gagića, Štimca, Krstića i Kalinića. Ako ne možemo, što smo ih vodili. A ako baš krene po zlu, krene Bosance trica ili tako nešto, nije fudbal, može se mijenjati.

freakns

alo bre ljudi, pa ne moze Krle da igra po 30 minuta svaki mec. ne vodi se 5 centara na prvenstvo zato sto je takva moda, vec zato sto se oni daleko vise umore od bekova. pa ljudi se tuku non stop. Stimac, Gagic i Rashkeem mogu da se izbore sa jebenim Kikanovicem pobogu. Krle nek odigra 15ak minuta, trebalo bi da je vise nego dovoljno

Кристофер Лумумбо

ma nema odmaranja, mada ova utakmica nije toliko bitna posto bosna nema sanse da prodje tako da se ti bodovi nece prenositi.

harper
Igra se 11 utakmica na prvenstvu, 5 u prvih 6 dana, vidjeli ste na šta je Krstić ličio u 4/4 juče, kao da je boksovao sa Kličkom. Kao da ste zaboravili da smo prošlo EP izgubili jer su nam glavni igrači u posljednjim minutama imali padove koncentracije jer su bili mrtvi. A ko je gledao BiH juče, valjda možemo da se složimo da bismo trebali da ih dobijemo sa većom minutažom za te Gagića, Štimca, Krstića i Kalinića. Ako ne možemo, što smo ih vodili. A ako baš krene po zlu, krene Bosance trica ili tako nešto, nije fudbal, može se mijenjati.
A zasto da cekamo da vidimo kako ce krenuti utakmica pa da se vadimo iz govana ako krene lose? Nemamo mi tim koji iz stanja zevanja i kurcobolje moze da se trgne u par minuta i cistim kvalitetom preokrene utakmicu ocas posla, to je bilo nekad. Ovo je tim koji ako odustane od odnosa prema utakmici kakav je bio protiv Litvanaca bez Krleta moze da izgubi bukvalno od svakoga.Mada, mozemo mi da pricamo o cemu god hocemo, koliko god hocemo. Kad je Duda pored terena bar ne moramo da brinemo o tome kakve ce se odluke donositi na klupi.

Lyckety Splyt

Odmara se kada se obezbedi pobeda, sve drugo su besmislice.

Apollo Creed

Treba odmoriti Dudu i pustiti Kesara da vodi ovu utakmicu .Ako podje lose- Vlade Đurović je u studiju, pa neka ga zameni.

Edited by Apollo Creed

James Marshall
A zasto da cekamo da vidimo kako ce krenuti utakmica pa da se vadimo iz govana ako krene lose? Nemamo mi tim koji iz stanja zevanja i kurcobolje moze da se trgne u par minuta i cistim kvalitetom preokrene utakmicu ocas posla, to je bilo nekad. Ovo je tim koji ako odustane od odnosa prema utakmici kakav je bio protiv Litvanaca bez Krleta moze da izgubi bukvalno od svakoga.Mada, mozemo mi da pricamo o cemu god hocemo, koliko god hocemo. Kad je Duda pored terena bar ne moramo da brinemo o tome kakve ce se odluke donositi na klupi.
Dobro, vidjećemo kako će Duda da odluči. Utakmica ide svojim tokom, nekad te jednostavno neće a protivnika hoće, kao nas protiv Španaca u finalu 2009. tad da smo izveli ekipu Đorđević, Danilović, Bodiroga, Savić, Divac ne bismo im ništa mogli kako je njih kenjalo. Nisu sve utakmice iste, niti se rezultat dobija sabiranjem prosječnog broja pogodaka svakog igrača, da je tako onda ne bi bilo ni potrebe da se igra. Ali stvarno mislim da Raško treba Elmedina i ostale centre Bosne da ugura u koš zajedno sa loptom, a ako ovo nije utakmica za razigravanje, kad će ti Mega Vizura igrači da se naigraju nego sad, neće valjda u drugom dijelu prvenstva kad nam glavni igrači padnu od umora? Ponoviću još jednom, 11 utakmica od 4-22 septembra. Nemam ništa protiv pristupa kao protiv Litvanije, ali neka ti igrači sa klupe imaju taj pristup, taman im je i protivnik za dokazivanje, jasno mi je da protiv Litvanije je moralo glavnih 6-7 igrača da igra 25+ minuta.

goofs

Mislim da nema potrebe da ovde palamudimo puno o odmaranju, Duda ce znati sta, kad, koga i kako treba da odmori. Moje misljenje je samo da treba lagano sa Krsticem i Raskom danas jer nam je izgleda ovo najlaksa utakmica u grupi + centarska linija im je najslabija u grupi. To ne znaci da ovu dvojicu treba zalepiti na klupu posto poto, ali bi bilo lepo limitirati ih na 15ak minuta igre. Vec sutra ih ceka rvacki mec sa ona dva kredenca, treba imati snage i za to, a to ce biti i treci mec u tri dana, mnogo.

Timmi
Odmara se kada se obezbedi pobeda, sve drugo su besmislice.
kratko i jasno. kakve su ovo teorije, majko mila.

Cooltywattor

Ono jeste da nam je bez Krleta u napadu ćuna malo mlohavija, ali nisam ja sinoć ni u jednom trenutku imao onaj osećaj totalne mlitavoće, kao kad je na petardi npr. Kosta Perović a.k.a. Makarona. Siguran sam da će Rasheed bružiti bolju partiju protiv komša, negoli protiv onih litvanskih strvina, pa, uz krpljenje sa Štimcem, ovo zaista može biti prilika za odmaranje kapitena. Naravno, ako rezultat dozvoli. Takođe, treba opet dati minutažu Kaliniću, bez obzira na sinoćnji pogub. Treba ga okuražiti da što pre prevaziđe taj grč u kojem se očigledno davi. Bogdanu takođe treba jedna laganija (opuštenija) tekma, da dođe na svoje. Sinoć je dobro otvorio, ali se posle malo raspao. Sve u svemu, treba ih napanjiti na startu, pa ih onda lagano razvlačiti do kraja.

Joe D

bilo bi lepo da ne igraju uopste, samo nas jebe sto nam se igra zasniva na njima, a nije bosna bas alzir da mozemo da razigravamo igrace koji su i u pripremama jedva videli teren.

MayDay

Ko su kredenci, Pero i Samardžiski? LoL

LudiKure
Potpis, pečat i overa u opštini...u 3 primerka.Sent from my Windows Phone 8 using Tapatalk

MachineGunEtiquette
Ko su kredenci, Pero i Samardžiski? LoL
Gečevski i Čekovski. Ček it aut. Izraz nikad prikladniji. :) Edited by MachineGunEtiquette

James Marshall
Ono jeste da nam je bez Krleta u napadu ćuna malo mlohavija, ali nisam ja sinoć ni u jednom trenutku imao onaj osećaj totalne mlitavoće, kao kad je na petardi npr. Kosta Perović a.k.a. Makarona. Siguran sam da će Rasheed bružiti bolju partiju protiv komša, negoli protiv onih litvanskih strvina, pa, uz krpljenje sa Štimcem, ovo zaista može biti prilika za odmaranje kapitena. Naravno, ako rezultat dozvoli.Takođe, treba opet dati minutažu Kaliniću, bez obzira na sinoćnji pogub. Treba ga okuražiti da što pre prevaziđe taj grč u kojem se očigledno davi. Bogdanu takođe treba jedna laganija (opuštenija) tekma, da dođe na svoje. Sinoć je dobro otvorio, ali se posle malo raspao.Sve u svemu, treba ih napanjiti na startu, pa ih onda lagano razvlačiti do kraja.
naravno, ne treba nam 30 razlike, koliko mislim da bi bio realan rezultat da ih bijemo kao što smo Litvance tukli jako i do samog kraja™. Jedno kontrolisano doziranje minutaže za ove što bi mogli da pomognu sa klupe kad već uđemo u mirnije vode što se rezultata tiče.

Sign in to follow this  

• Create New...