Jump to content
Sign in to follow this  
Timmi

Srbija - Bosna i Hercegovina, 05.09. u 17:45

Poolll™: Srbija - Bosna i Hercegovina  

50 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

freakns
mislim da nisi u pravu, i ja sam apsolutno na strani onih koji podrzavaju Zeljka, kao prvo nas su na tom prvenstvu oprali Spanci koji su nas i pre toga izgazili u Indijanapolisu a i pre toga i koliko se secam Zeljko je vise kukao n apubliku koja ne podrzava igrace i stao je u njihovu zastitu. Za utakmicu protiv Francuza lepo je rekao da u najnormalnijim uslovima, opusteno je 15 razlike za nas koliko je i bilo u jednom momentu. Niko od nas nije znao sta se desava, ko se seca one kontre 3 na 1 u kojoj Jaric nece da baci Rakocevicu pa dobija bananu i mi pocinjemo da padamo posle toga sve mu je jasno.Ja sam prvi mislio da je vodja tih stetocina bio Gurovic ali sam Obradovic je rekao da je on za primer i bio je najbolji na pripremama,Nisam imao pojma da su to Radman, Jaric, Rakoc, Scepanovic, mada sam za Radmana pretpostavljao jer decko nije umeo na treningu odradi kontru jer je prethodno dosao u ranim jutarnjim casovima iz nocnog kluba. Jedino jajarski u svemu ovome je sto je cutao sve vreme pa na kraju rekao, bilo je tih sranja i ranije ali smo 15 godina uzimali medalju pa se to nekako prikrivalo.Zeljko je car, legenda, jedan od tri najveca trenera svih vremena, sta je trebalo da uradi, da dozvoli da ga ona gomila idiota zajebavaju? Svaka mu cast jos jednom !!!!
kakav crni Gurovic. covek je nevidjeni radnik i, kako sam spominjao ovde par puta, vrlo umeren lik. neki djavo da mu se zbijao u glavi pa je tetovirao Drazu, kenjao po tekmama i slicno, ali ni tada njegov rad nije trpeo... a za Rakocevica i Jarica se i ranije znalo da su goveda koja se ne podnose, tako da mi nije bilo nikakvo iznenadjenje sta su napravili(sem tuce sto je bilo malo puno i za njih dvojicu)... a Robija je sam sebi servirao govno jer je cutao i pustio ih da rade sta hoce, ali kada je doslo vreme da se pojede to isto govno, onda je hteo drugi da ga jedu. e pa tako ne moze. samo zbog toga, cak i da hoce da se vrati(a nece, to je jasno rekao nekoliko puta), bio bih maksimalno protiv toga(mada nije da mene iko ista pita, jeli)

Mil@n
Vidis..nisu ga zajebavali nego su ga zajebali.
Oni njega zajebali? Kako? Ok, pogrešio je što je trpeo i čekao da dođu sebi, počnu da igraju za tim i narod i za čega već, ali niko njega nije zajebao, zajebali su sami sebe. Kako sam spomenuo to juče, tako sam ponovo odgledao tu kzš od nekih 36 minuta, sve je to njihova sramota. Njegova krivica što nije ranije sasekao kao i loša procena da su u pitanju ljudi a ne retardirani maloumnici koji su u stanju da na EP u svojoj zemlji pred svojim narodom što se dešava jednom u 50 godina rade to što su radili a pri tom smo imali dosta jak sastav i uz barem solidnu igru realno smo bili barem za polufinale. Meni je potpuno normalno to što se nadao i očekivao da će da preovlada zdrav razum i da će ti ljudi da stave sve te interese ispred njihovih 2, 4, 6 poenta, sujete i uobraženosti, ali ne, pobedilo je "treneru, on mi ne dodaje" stav. Lako je sada praviti se pametan, kako je sam lepo rekao, da je poslao 2, 3 kući od tih navedenih, bilo bi "koji si ti moj jarane trener i autoritet kada ne možeš da smiriš takve "veličine" kao što su Rakočević i Jarić, itd, itd.Što se mene tiče, sutra bi mu dao da bude doživotni trener. Kad Duda zabatali, naravno.

henrik larsson

To je zato što nemaš blage kako funkcionišu pravila odgovornosti u bilo kom hijerarhijskom telu. Loša procena? Ćao. Nije znao? Ćao. Znao je al nije hteo da talasa? Ćao. Posrao se po podređenima i okrivio ih za neuspeh? Zbogom.U svakoj normalnoj hijerarhiji odgovoran je onaj na vrhu.

SNARC

Najuspesniji evropski trener..sa reprezentacijom koja nije sastavljena od taletnovanih vec od ostvarenih igraca..kao veliki favorit, na domacem terenu..dolazi do toga da se bori za bese 5. ili 7. mesto, ne secam se tacno, zbog nesuglasica medju igracima. Kako ga bre nisu zajebali ??Inace..Robiju bih voleo da vidim kao renera repke..naravno.

Mil@n
To je zato što nemaš blage kako funkcionišu pravila odgovornosti u bilo kom hijerarhijskom telu. Loša procena? Ćao. Nije znao? Ćao. Znao je al nije hteo da talasa? Ćao. Posrao se po podređenima i okrivio ih za neuspeh? Zbogom.U svakoj normalnoj hijerarhiji odgovoran je onaj na vrhu.
Onda je odgovaran predsednik KSiCG u tom momentu ili ko ga je već doveo na tu funkciju, a ne on, pošto trener reprezentacije sigurno nije na vrhu bilo kakve hijerarhije.Ah da, nikome živom nije padalo na pamet da se lati repke u tom periodu pa su oni sa vrha te hijerarhije verovtno bili srećni ko kerovi što je takav trener rešio da hendluje takve ljude. Znali su da bolje nema i udarali se nogama u dupe što je ovaj tu.

henrik larsson
Onda je odgovaran predsednik KSiCG u tom momentu ili ko ga je već doveo na tu funkciju.
Misliš, Robija se otimao rukama i nogama, a oni ga dovukli na silu?I ja budala se raspravljam sa tobom.

Feindouno
Najuspesniji evropski trener..sa reprezentacijom koja nije sastavljena od taletnovanih vec od ostvarenih igraca..kao veliki favorit, na domacem terenu..dolazi do toga da se bori za bese 5. ili 7. mesto,
Ni jedno ni drugo. Nisu ni dosli do BG.

SNARC
Ni jedno ni drugo. Nisu ni dosli do BG.
Tim gore..hvala na ispravci.

Mil@n
Misliš, Robija se otimao rukama i nogama, a oni ga dovukli na silu?
Izvini, ti si spomenuo tvoje megalomansko poznavanje pravila odgovornosti u bilo kom hijerarhijskom telu i da je sva odgovornost na vrhu. Nadam se da ne misliš da je selektor vrh hijerarhije u kss-u.Ostaje samo ptianje da li su čelnici saveza znali šta se dešava - naravno da su znali, nisu ništa uradili, dakle oni su glavni krivci po pravilu odgovornosti u hijerarhiji™ (za šta mene u ovoj situaciji zabole ona stvar, samo razrađujem tvoju tezu). Ako su videli da je treneru situacija izmakla kontroli, mogli su da reaguju, isto kao što se naknadno svi prave pametni sa "trebao je da otera njih par". Sad je jasno da je trebao, ali sa situacijom u datom momentu, malo ko bi to uradio, to je poenta cele priče.

Sign in to follow this  

• Create New...