Jump to content

Srbija - Bosna i Hercegovina, 05.09. u 17:45

Timmi

Poolll™: Srbija - Bosna i Hercegovina  

50 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

Duda i Bog su tu negde, dele prvo mesto... od ovozemaljskih, mojih top 5 bi bilo:1. Robija2. Messina3. Blatt4. Piangiani5. Karito je van NBA trenera. znaci kada Duda ode najebasmo, jer se ni Robija ni Kari nece vracati.

• Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• henrik larsson

16

• MayDay

23

• renne

24

• giuseppe

18

robija bolje i da se nikad ne vraca, sto se mene tice. moskitosi su mala blamaza za njegova dva ucesca na olimpijskim igrama, a o 2005. da ne govorimo.
dobro, 2000 nije cisto njegova krivica. iz prve ruke znam da je i Duda imao tu svoje prste umesane... mada je odgovoran Robija svakako. 2004/2005 su no comment. i da mene pitas ne treba da se vraca, ne toliko zbog rezultata vec zbog napusavanja igraca i skidanja krivice nakon sto smo izblamirani. da je bio mudo kada je trebalo ni Jaric ni Rakocevic mu ne bi videli ni E od evropskog prvenstva.

moj utisak je da bi svaka reprezentacija na ovom prvenstvu bila za 30% jaca i bolja da joj je Duda selektor, gledah danas Bosnu i Crnu Goru i ono je za ne poverovati, verujem da je Luki Pavicevicu opala ona kosa od nerviranja kako su mu igraci nedisciplinovani...

Ja bih poslije Dude Kokoškova naši da zovu, ove 60+ da zaobiđemo a od ovih mlađih niko nema tu reputaciju (Vlada Jovanović, Trifa i slični). Možda za pet godina ako se razviju kao treneri uzeti u obzir Đorđevića, Obradovića ili tako nekoga. Duleta zvati ako hoćemo da nas zavadi sa ostatkom planete.

dobro, 2000 nije cisto njegova krivica. iz prve ruke znam da je i Duda imao tu svoje prste umesane... mada je odgovoran Robija svakako. 2004/2005 su no comment. i da mene pitas ne treba da se vraca, ne toliko zbog rezultata vec zbog napusavanja igraca i skidanja krivice nakon sto smo izblamirani. da je bio mudo kada je trebalo ni Jaric ni Rakocevic mu ne bi videli ni E od evropskog prvenstva.
Da se igrači nisu ponašali kao najgora razmažena derišta koja kao da igraju za ulicu a ne za košarkašku reprezentaciju Srbije koja je domaćin EP, ne bi ničega ni bilo.Uostalom, on je rekao da je pogrešio što nije prekinuo neke stvari ranije, oterao jednog dva za primer i sl, tako da nije sve svalio na njih, već podelio krivicu na svakoga pomalo što je u najmanju ruku pošteno. Pričao je kako se nadao da će u interesu reprezentacije i rezultata pred svojom publikom svi oni prevazići međusobna sranja i zato ih je tolerisao, nikad mu to nisam zamerio jer bi isto razmišljao a i mnogo je logičnije tako nego da pretpostaviš da će ti u odlučujućoj tekmi za prolaz doći neko na tajmu sa pričom "e, ovaj mi ne da loptu". Sve u svemu, užasna epizoda.Sorry na off-u. Edited by Glas RazumaN

mislim da nisi u pravu, i ja sam apsolutno na strani onih koji podrzavaju Zeljka, kao prvo nas su na tom prvenstvu oprali Spanci koji su nas i pre toga izgazili u Indijanapolisu a i pre toga i koliko se secam Zeljko je vise kukao n apubliku koja ne podrzava igrace i stao je u njihovu zastitu. Za utakmicu protiv Francuza lepo je rekao da u najnormalnijim uslovima, opusteno je 15 razlike za nas koliko je i bilo u jednom momentu. Niko od nas nije znao sta se desava, ko se seca one kontre 3 na 1 u kojoj Jaric nece da baci Rakocevicu pa dobija bananu i mi pocinjemo da padamo posle toga sve mu je jasno.Ja sam prvi mislio da je vodja tih stetocina bio Gurovic ali sam Obradovic je rekao da je on za primer i bio je najbolji na pripremama,Nisam imao pojma da su to Radman, Jaric, Rakoc, Scepanovic, mada sam za Radmana pretpostavljao jer decko nije umeo na treningu odradi kontru jer je prethodno dosao u ranim jutarnjim casovima iz nocnog kluba. Jedino jajarski u svemu ovome je sto je cutao sve vreme pa na kraju rekao, bilo je tih sranja i ranije ali smo 15 godina uzimali medalju pa se to nekako prikrivalo.Zeljko je car, legenda, jedan od tri najveca trenera svih vremena, sta je trebalo da uradi, da dozvoli da ga ona gomila idiota zajebavaju? Svaka mu cast jos jednom !!!!

Jedino jajarski u svemu ovome je sto je cutao sve vreme pa na kraju rekao, bilo je tih sranja i ranije ali smo 15 godina uzimali medalju pa se to nekako prikrivalo.
U tome i jeste problem. Nije on neki indijanac tipa Moka ili Debeli koji je zaseo na užarenu selektorsku klupu pa skapirao da ne može to da hendluje. Sve što se desilo je samo njegova krivica, nije jedini koji je vodio te iste igrače na nekom takmičenju.
.Zeljko je car, legenda, jedan od tri najveca trenera svih vremena, sta je trebalo da uradi, da dozvoli da ga ona gomila idiota zajebavaju? Svaka mu cast jos jednom !!!!
Vidis..nisu ga zajebavali nego su ga zajebali. Da im je napunio dupeta simikama cim je osetio da stvari skripe i rizikovao da igra sa dva odlicna igraca manje, palo bi drvlje i kamenje na njega..ali bi bar zadrzao dostojanstvo i ne bi dozvolio da ga zajebu vec da samo pokusaju da ga zajebavaju.Odlucio je da cuti, zmuri na jedno oko i gleda kroz prste u nadi da ce sve nekako ispasti kako treba. Tako stvari radi Homer Simpson a ne ozbiljan, odgovoran i autoritativan covek. I ako si vec odlucio da ne vuces nikakve poteze, onda cuti posle, primi sve na svoja ledja, prihvati krivicu i skloni se. Mozda ja to sto znaci biti odgovorno i hrabro musko pogresno razumem..ali upiranje prstom u ljude kojima si bio sef i bilo kakvo pominjanje njihovih imena u kontekstu neuspeha na konferenciji je jajarenje.Naravno..u svim ostalim situacijama Robija je aspolutni car.

ja mu takodje zameram sto dripce nije oterao posle par prekrsaja ali ima ona narodna da ne mozes i da stisnes i da prdnes, hteo je i rezultat i autoritet i disciplinu ali mu nije proslo. Zato se npr divim Dudi koliko i Kariju koji ne dozvoljavaju mnoge stvari, nego lepo napolje pa jedi bananu, verovatno bi da smo ispali u Indijanapolisu bila opsta pljuvacina po Kariju ali covek je postao svetski prvak, ne moze mu niko nista. Ako nista drugo Robija je otisao i kako je sam rekao nikad vise nece biti selektor. U principu puno toga ima i za ZA i za PROTIV

• Create New...