Jump to content
Sign in to follow this  
Timmi

Srbija - Bosna i Hercegovina, 05.09. u 17:45

Poolll™: Srbija - Bosna i Hercegovina  

50 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

Ajant23
ne vidim kako mozemo da izgubimo sutra.
Nisam ni ja video kako možemo da dobijemo Ivkovićev CSKA pre desetak godina, a onda mi je sinulo da navijam da bezumno trpamo sav inventar Pionira kroz obruč i shvatih da je to postalo toliko očigledno da je i mnogima drugima sinulo isto (najzad, Ivković je bio tih godina u fazi kada je ladno izjavio da, ako mu utrpa iko preko 90 poena nije u stanju da vidi način da dobije meč, danas je u novoj meni ovaj majstor, doduše) i grobarima i igračima i Vujoševiću bilo je jasno, čak je i Žeravica davao intervju na poluvremenu, i dobismo ih... Imali su još samo jedan poraz, valjda od Tau-a, ali to ti je grčko slovo...

keksi krem

walk in the park :fantom:

Ajant23

Možda...

Edited by Ajant23

Giggsy

Dobijamo, naravno.Samo pametno, smirice ih Duda da ne polete posle ovoga

renne

Gubimo 8Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Jozef K.

Dobijamo. Tj, moramo da dobijemo. Očekujem opet dovoljno jaku odbranu, a da napad bude raznovrsniji protiv nekvalitetnije Bosne.

Zli Gli

Gledao sam juce Bosnu protiv Letonije, prilicno su losi i neorganizovani a jos je i Letonce isao sut. Mislim da dobijamo rutinski 10+ razlike, sa sve odmaranjem kljucnih igraca.

Otto Katz

Kako Ivkovićevim riječima opisati divljaštvo horde na parketu:"Bosna i Hercegovina je tim koji na trenutke igra jako čudnu košarku." Hehe, "čudnu" ne u dobrom smislu.

getasewtadesse

Stvarno bi mogli Krleta malo da odmorimo danas...

goofs

...bogme i Raska, mozda je malo manje vazan, ali ima 33 godine, lipsace dok doceka drugu fazu. Dakle nade polazemo u Stimca.

Mark Rothko

Juče samo 7 igrača sa učinkom. Za 11 utakmica u kratkom vremenskom intervalu moramo imati još bar 2 igrača.Bosance dobijamo 71-69

harper
Stvarno bi mogli Krleta malo da odmorimo danas...
...bogme i Raska, mozda je malo manje vazan, ali ima 33 godine, lipsace dok doceka drugu fazu. Dakle nade polazemo u Stimca.
Ma, kakvo odmaranje pre nego sto obezbedimo prolaz u drugu rundu. Bosance treba pritisnuti od pocetka, nabiti razliku i kad je nabijemo onda neka se reze minutaza nekim igracima i nabija samopouzdanje klincima. Ekipama kao sto je BiH je najbolje odmah staviti do znanja da nemaju sta da traze jer drugacije moze utakmica da se iskomplikuje bespotrebno.

Joe D

jebote, pa nismo mi postali dream team posto smo dobili litvance, pa u drugom kolu da odmaramo najbojeg igraca.

MayDay

Hahhahah, a jeste smešno. Da u drugom kolu odmaramo glavne centre. Pišanje.

sabahudin

Rasko ce se usrati u Elmedina.

Sign in to follow this  

• Create New...