Jump to content

Srbija - Bosna i Hercegovina, 05.09. u 17:45

Timmi

Poolll™: Srbija - Bosna i Hercegovina  

50 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

ne vidim kako mozemo da izgubimo sutra.
Nisam ni ja video kako možemo da dobijemo Ivkovićev CSKA pre desetak godina, a onda mi je sinulo da navijam da bezumno trpamo sav inventar Pionira kroz obruč i shvatih da je to postalo toliko očigledno da je i mnogima drugima sinulo isto (najzad, Ivković je bio tih godina u fazi kada je ladno izjavio da, ako mu utrpa iko preko 90 poena nije u stanju da vidi način da dobije meč, danas je u novoj meni ovaj majstor, doduše) i grobarima i igračima i Vujoševiću bilo je jasno, čak je i Žeravica davao intervju na poluvremenu, i dobismo ih... Imali su još samo jedan poraz, valjda od Tau-a, ali to ti je grčko slovo...
  • Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• renne

24

• MayDay

23

• giuseppe

18

• henrik larsson

16

Gledao sam juce Bosnu protiv Letonije, prilicno su losi i neorganizovani a jos je i Letonce isao sut. Mislim da dobijamo rutinski 10+ razlike, sa sve odmaranjem kljucnih igraca.

Kako Ivkovićevim riječima opisati divljaštvo horde na parketu:"Bosna i Hercegovina je tim koji na trenutke igra jako čudnu košarku." Hehe, "čudnu" ne u dobrom smislu.

Stvarno bi mogli Krleta malo da odmorimo danas...
...bogme i Raska, mozda je malo manje vazan, ali ima 33 godine, lipsace dok doceka drugu fazu. Dakle nade polazemo u Stimca.
Ma, kakvo odmaranje pre nego sto obezbedimo prolaz u drugu rundu. Bosance treba pritisnuti od pocetka, nabiti razliku i kad je nabijemo onda neka se reze minutaza nekim igracima i nabija samopouzdanje klincima. Ekipama kao sto je BiH je najbolje odmah staviti do znanja da nemaju sta da traze jer drugacije moze utakmica da se iskomplikuje bespotrebno.
  • Create New...