Jump to content

Srbija - Bosna i Hercegovina, 05.09. u 17:45

Timmi

Poolll™: Srbija - Bosna i Hercegovina  

50 members have voted

1. 1. Ko dobija?

Recommended Posts

• Replies 308
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• henrik larsson

16

• MayDay

23

• renne

24

• giuseppe

18

БиХ је невјероватан крш од репрезентације, а Аца Трица од тренера. Имао сам више мишљење о њима.
O Aci? Meni i dalje nije jasno kako on dobija šansu da vodi bilo koju repku na velikom takmičenju. Njegov max domet je neki Široki.

Nije to ni toliki krš od ekipe koliko ih Aco koči. S ovom ekipom bi Kokoškov bio u igri za prolaz definitivno, a da ima ove igrače u grupi gdje sad vodi Gruziju išao bi dalje ladno. Aco zarobljen u nekom prošlom vremenu i svojim kompleksima.

Jedina stvar koja brine je organizacija napada kada je Markovic na klupi ili kad ima zute minute. Tu smo nekako najtanji. Vasi treba jos mnogo iskustva da bude ozbiljan plej na ovom nivou takmicenja. Kalinic se iskupio za sve one promasaje od juce a Duda je pokazao zasto je najveci, ponovo je dao klincu sansu i ovaj je zablistao veceras. Strasnu je odbranu odigrao. Mnogo ce mu to znaciti u nastavku prvenstva. Mislim da su ti trenutci pada posljedica slobode koju igracima daje Duda. Samo sto oni ponekad pretjeraju, sto je opet, posljedica neiskustva. Bosanski Amerikanac nije ama bas nista napravio. Koji ce im on vrag, pitaj KSBIH

Kalinic se iskupio za sve one promasaje od juce a Duda je pokazao zasto je najveci, ponovo je dao klincu sansu i ovaj je zablistao veceras. Strasnu je odbranu odigrao. Mnogo ce mu to znaciti u nastavku prvenstva.
Dobro, morao je da mu da sansu jer bismo u slucaju da ga ne osposobi ostali bez ijedne prave trojke sem manjeg Krstica.
Koliko su Bosanci šutirali slobodna jer su negdje pred kraj imali jednu seriju gdje su od recimo 8 bacanja pogodili jedno :s_d:
19/28 (67,9%)Veci deo utakmice su dobro sutirali. Znam da je u jednom trenutku na ekranu stajalo nesto tipa 9/10.
Ovaj bradonja sto mu na dresu pise Markovic a nije on je jedan car, alal vera Dudi gde ga je iskopao...
Dobra je ta fora sa pustanjem brade. Ko zna ko se krije ispod nje
Ivković: Dobar meč, ali još ništa nismo uradiliSelektor "orlova" nije imao šta da zameri svojim izabranicima nakon pobede nad Bosnom i Hercegovinom. Pad u igri tokom drugog poluvremena opravdao neiskustvom.ivkovic-v.jpg Foto: MN Press Reprezentativci Srbije na pravi način su shvatili opomene da ne bi smela da ih zahvati euforija nakon trijumfa nad Litvanijom.U četvrtak uveče pobedili su i Bosnu i Hercegovinu, pred 5.000 navijača. Iako su mogli da trijumfuju i ubedljivije od deset poena razlike. U jednom trenutku vodili su i "plus 25".Ivković posle utakmice nije imao razlog za nezadovoljstvo."Da je slabije odigrano drugo poluvreme, evidentno je. Odigrali smo dobro utakmicu, onako kako bismo i trebali da igramo, s obzirom na sastav tim. Pri vođstvu od 25 poena razlike prestali smo da igramo. Nismo bili dobri u odbrani, pravili smo previše driblinga u napadu... Ali, ništa od toga nije neočekivano", izjavio je selektor nakon konferencije za novinare.Prema njegovom mišljenju, aktuelnim "orlovima" nedostaje iskustvo da bi tempirali formu."Da imamo iskusan tim, koji se uvek pripremao tako da mu četvrtfinale bude ključna utakmica, bilo bi drugačije... Ovako je taj pad u drugom delu bio i očekivan. To je psihologija i trebalo bi shvatiti mlade igrače".Trijumf svog tima nazvao je "potpuno zasluženim"."Bili smo bolji tim i ostalo nam je da radimo. Moramo biti svesni činjenice da još ništa nismo uradili".Naredni rival Srbije je Makedonija. Meč će biti odigran u petak, od 21.00 čas."Njihov tim je jedan od najiskunijih i više su tim nego ijedan drugi. To su potvrdili i u Litvaniji, dobro se poznaju, dišu kao jedan i na njihovoj strani je iskustvo, a na našoj bi trebalo da bude visok ritam i energija"."Moram da pripremim utakmicu visokog ritma", najavio je selektor.

Srbija dobila prvo, Bosna drugo, znači 1:1. Očekivao sam da će Bosna djelovati mnogo nemoćnije u skoku, nisam gledao statistiku, ali mi se čini da su tu bili egal. Šut je presudio i srbijanska fantastična odbrana i naravno razlika u kvaliteti timova. Tako da aj tink rezultat iz real i ovo je jedna od boljih Acinih tekmi. Ovih par prezrivih pljuvanja Bosne nisu na mjestu, protiv ove Srbije i Litvanija je izgledala slabo.

Klinci su bas odlicni. I bilo mi je pomalo neverovatno, a mnogo drago, kad su nakon utakmice svi bili nasmejani i nekako decije srecni posto su mi neki delovali kao da ne veruju sta ih je snaslo. Igraju za Srbiju na EP, igraju dobro i pobedjuju, a bodri ih prilican broj ljudi. Sta ces lepse od toga.Duda Ivkovic je bog.

Duda je stvarno "demonstracija sile" u smislu znanja.Verovatno nije za ovaj topic i bolje ce znati iskusniji na forumu, mene zanima rangiranje trenutnih evropskih, pa i svetskih trenera u odnosu na Dudu?Ja onako laicki na zalost mislim da mi posle njega imamo veliki problem koga dovesti na celo repke...

• Create New...