Jump to content
IGNORED

Шта не подносите, ал баш


расејан

Recommended Posts

PihtijeŠkembićeŠvargluBelu ljigavštinu i hrskavice u mesuSomaMleko, osim sa muslijemCrni i beli puding iz engleskog doručkaSvežu paprikuKiseli kupusRotkvuNarandže i mandarine kad su suve

Link to comment

samo jednu stvar bas ne podnosim: slavskog sarana. to je onaj mastan i smrdljiv koji se kupi u ribarnici, ispohuje preko kurca i sluzi hladan, kao, eto, imali smo ribu na slavi :isuse:

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Daj tih 10%
gnjilo voce, kapilare u mesui ovo vasino, saran na slavi, onako od kilo i po na isecen na snicle uvaljan u brasno i isprzen u ulju kao da je malo masan sam za sebe, pa jos pride stoji nekoliko sati na stolu, ladan, bljuckav, nikakav. Edited by gazza1
Link to comment
tovljeni saran je generalno najgore od svega sto zivi u vodi, ne bi se trebalo zvati ribom, nego tako - saran
na zemunskoj pijaci 90-100% sarana su tovljeni, tako da ako nemas alasa od poverenja koji ce ti doneti ribu iz reke ova prica i nema smisla,to sto je riba ljuskava i nije debela ne garantuje da nije ribnjacka, naprotiv..ed..zapravo, najlepsi saran kojeg sam jeo je golac od 7 kg koga sam licno izvadio iz jezera u erdeviku, na pijaci ga verovatno ne bi ni pogledao, a nije imao ni grama sala i meso belo ko sanpjer. Edited by Takanohana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...