Jump to content
IGNORED

Шта не подносите, ал баш


расејан

Recommended Posts

Boranija apsolutni pobednik. Ostale stvari ne volim da jedem ali od boranije odmah ide pegla. Ako zamirise samo vec gubim apetit.Svaka paprika koja nije mala i ljuta (da tu spada i svaki ajvar)PatlidzanI tikvice mada su mi one bas na granici. Pohovane su najgore u salati i racnim kineskim buckurisima ostale mogu i da prodju.

Link to comment

ja sam vrhunska svinja, mislim da skoro sve jedem.ok, pihtije ne, mada kad su me iscimali da probam, moram priznati da nije bilo prelose.mislim da ne bih nikad jeo ona jela od krvi, to mi bas suludo zvuci.

Link to comment

moji imali metodu da sestra i ja možemo da odaberemo jedno jelo koje ne jedemo. moj pik je bila boranija, ne jedem je nikada nigde bez obzira na način pripreme. sad uvidim besmisao u svom stavu al neću da ispadnem pičkica

Link to comment

mrzim koshtice u mandarinama. sve ostalo ce podnesem ^_^kako lazem. mrzim sve od koze, mleko ponajvishe. jedared je mater stavila 2 (dve!) kashike mleka iz koze u neki fil za rigojanchi, zafalilo joj. upropastila kolach bemti. dodushe svi ostali jeli, bez kriterijuma. sve od koze i ja bismo mogli da kohabitiramo do kraja planete.i karabatak. :bljuv:

Edited by thermal bug
Link to comment
mrzim koshtice u mandarinama.
+1 tacno po mirisu moze da se provali koja ih ima. valjda su klementine bez kospi.premasna jelakapilare i zile u mesumusmulegnjilo vocemladi sirpihtije :puke:
Link to comment

Ni ja ne volim prženu/pečenu džigu.Jagu/Jare.Sve te pihtija/kavurma prostakluke, anduillette i tako to.Skušu i girice.Crab sticks, niti japanske fish cakes. Reform tortu. :DEto, to su stvari koje ja nema šanse da ću da uzmem da jedem, a ostalo volim manje ili više.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...