Jump to content
IGNORED

Шта не подносите, ал баш


расејан

Recommended Posts

Овде не мислим само на "никад нисам јео х нити намеравам", него и на разне појаве које могу скроз да вам сјебу угођај.Тренутно су ми на уму две ствари:

  1. мокро. Не могу да једем кад је мокар сто, есцајг или моје руке. Прво измислим начин да то обришем/осушим па онда могу да једем.
  2. топла салата. Ако салату морам да сипам у тањир поред варива/меса, па се загреје, то више није то. Бивало је да сам прескочио салату због тога.
  3. пресољено - ово већ могу да поднесем, ал' место стиже на списак за избегавање.

Link to comment

U vrtiću smo svi dobili trajne traume vezane za pire krompir, seckani spanać, poparu, sladak kupus i dinstanu šargarepu.Strah od pirea i šargarepe sam uspeo da izlečim u narednih 30 godina, sladak kupus mogu da pojedem ako je baš pitanje života i smrti, a od same pomisli na poparu ili seckani spanać i danas dobijam napade teške depresije. Pre bih pasao travu u parku nego jedan zalogaj toga da progutam.Iz nekog čudnog razloga, mirođiju izuzetno cenim u grašku ali je ne podnosim u bilo kom drugom jelu.Čim vidim poslužavnik sa pihtijama, završavam obed i ustajem od stola.

Link to comment

Ono sto ume da me uberiznervira jeste skorup u mleku, toplom ili hladnom. Mleko mi je od bebecih dana omiljena hrana, i ako ne procedim dobro i upadne mi malo u solju, toliko me to iziritira i zgrozi da imam potrebu da iskuliram neko vreme pre nego sto bih se vratila operaciji vadjenja skorupa i konacnom ispijanju :/Mrzim museme umesto stoljnjaka, imam utisak da mi se podlaktice lepe i odmah mislim o nehigijeni, eek

Link to comment
- Kacamak, zbog trauma iz vrtica.
Zaboravih ovo da dodam na listu trauma. Uspeo sam da se oporavim do nivoa vruće palente sa sirom/slaninom/paradajzom ali kačamak sa mlekom nisam u stanju ni da pogledam.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...