Jump to content
IGNORED

Sirija


Budja

Recommended Posts

8 hours ago, odmor said:

interesantnije pitanje je sta mu je netanjahu ponudio za uzvrat

 

8 hours ago, odmor said:

i zasto je koji moj zvao i vucica da tu bleji sa njima

 

Quote

 

MOSCOW, May 11. /TASS/. The Eurasian Economic Union (EAEU) will sign an agreement on trade and economic cooperation with China and a provisional agreement on free trade zone formation with Iran on May 17 in Astana, acting Presidential Aide Yuri Ushakov said Friday.

"An agreement on trade and economic cooperation with China and a provisional agreement on formation of a free trade zone with Iran are planned to be signed next week in Astana," he said.

According to Ushakov, free trade zones formation and preferential agreements are also being negotiated with Israel, Serbia and Singapore. Similar talks are expected to be launched with Egypt and India soon, he added.



More:
http://tass.com/economy/1003879

 

 

Link to comment

Heheh,sledece na redu je bilo jedno Judo  kosenje,  jerbo je Erdogan velika kljusina. Nemere se lako baciti. A bio bi spektakl videti kako Putin pegla Erdogana,a cela kafana cuti.

Link to comment

Dobro. Ko je uopste i mislio da je prijateljstvo Putina i Erdogana iskreno (ili da je opste potrebno da bude iskreno da bi dalo rezultat). Samo sto je Erdogan stari lisac koji ima svoje trikove.

Link to comment
7 hours ago, Eraserhead said:

Dobro. Ko je uopste i mislio da je prijateljstvo Putina i Erdogana iskreno (ili da je opste potrebno da bude iskreno da bi dalo rezultat). Samo sto je Erdogan stari lisac koji ima svoje trikove.

 

Erdogan je Vucic, Vucic je Erdogan.

 

Vole te neke vozove ofarbane u zastavu, slanje brodova u Gazu, obaranje ruskih aviona, opiziv izraleskog ambsadaora, slanje Marka Djurica u Mitrovicu i sl. kao simbolicke gestove namenjene domacoj publici a koji sustinski nicemu ne sluze.

Link to comment
59 minutes ago, Budja said:

 

Erdogan je Vucic, Vucic je Erdogan.

 

Vole te neke vozove ofarbane u zastavu, slanje brodova u Gazu, obaranje ruskih aviona, opiziv izraleskog ambsadaora, slanje Marka Djurica u Mitrovicu i sl. kao simbolicke gestove namenjene domacoj publici a koji sustinski nicemu ne sluze.

 

Tu su sva trojica isti. I Erdogan i Vucic i Putin. Samo sto su Erdogan i Putin dosta ozbiljniji igraci od Vucica.

Link to comment

sto me nekako podseca na ono kad si govorio kako su tadic, nikolic i sloba isti. kad su ti vec svi isti, mogao bi to samo jednom da kazes i nakon toga nas postedis besmislenog brbljanja.

Link to comment

homs i damask su završeni, sledi dara, moguće poslednja velika ofanziva protiv rebela

 

btw izrael tvrdi da su koristili f35 ne u ovom prethodnom napadu na siriju, nego jednom od prethodnih verovatno na t4

Edited by theanswer
Link to comment
2 hours ago, Miralem said:

sto me nekako podseca na ono kad si govorio kako su tadic, nikolic i sloba isti. kad su ti vec svi isti, mogao bi to samo jednom da kazes i nakon toga nas postedis besmislenog brbljanja.

 

Ne pogresio si. To je bilo kada si podrzavao dolazak Nikolica i Vucica na vlast a ja ti rekao da ces zazaliti. Je li opet  treba da vadim citate? Koliko vremena imam pre nego sto Amir stigne i da ti kofu?

 

Inace si u pravu. Vucic kakvo god zlo bio za razliku od ove dvojice ne likvidira ili hapsi opozicione novinare i politicare.

Link to comment
43 minutes ago, Eraserhead said:

 

Ne pogresio si. To je bilo kada si podrzavao dolazak Nikolica i Vucica na vlast a ja ti rekao da ces zazaliti. Je li opet  treba da vadim citate? Koliko vremena imam pre nego sto Amir stigne i da ti kofu?

 

Inace si u pravu. Vucic kakvo god zlo bio za razliku od ove dvojice ne likvidira ili hapsi opozicione novinare i politicare.

siguran si?

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

siguran si?

 

Ako ima drugacijih saznanja reci. Mene od tog psihopate nista ne bi iznenadilo. Taj bi i svoju majku prodao za malo vlasti.

Link to comment
20 hours ago, theanswer said:

homs i damask su završeni, sledi dara, moguće poslednja velika ofanziva protiv rebela

 

Daraa će verovatno biti poslednja veća kopnena bitka u Siriji za neko duže vreme, rekao bih. Takođe, biće i dosta tvrđa i duže će trajati od dosadašnjih bitaka oko Damaska, jer ovde rebeli nisu opkoljeni i naslanjaju se leđima na Jordan i Izrael. Kada bude gotova, i kada ISIS bude očišćen u potpunosti iz pustinje, verovatno će slediti duži period nezvaničnog primirja, sa jasnim linijama razgraničenja među stranama i jasnim sponzorima za svaku od njih, gde može biti manjih čarkanja (i izraelskih vazdušnih napada), ali neće biti većih ofanziva. Koliko će da traje takav status kvo, i da li će on da vodi ka nekoj federalizaciji ili eventualno raspadu Sirije, verovatno ne zna niko u ovom trenutku.  

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...