Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Сексуално образовање - нови удар на породицу и породичне вредностиkontakt.png jugoslav-kiprijanovic-closeup.jpg Само пре пар дана на сајту Двери могли сте да погледате
о проблемима који родитељи у Немачкој имају због обавезног сексуалног образовања, због којег је 8 дечака доживело фрас, а девојчицу присилили да, мимо воље, присуствује часовима, па су због таквог њеног ”неадекватног понашања” и подршке родитеља за такво понашање, и отац и мајка девојчице завршили у притвору. Већ данас, у Србији и то на њеном северу, почеле су припреме за увођење сексуалног васпитања у образовни систем!
Двери улажу оштар протест, јер дугорочно, увођење сексуалног васпитања представља нови тоталитарни терор над породицом и породичним вредностима! Позивамо све мислеће људе иинституције којима је стало да се сачувају породичне вредности српског и свих других народа који живе у Србији, да подигну свој глас и придруже се нашој иницијативи како би овај пилот пројекат пропао на самом почетку!Двери подсећају да у недавно усвојеној Породичној повељи Србије, начелу целокупног друштвено-политичког програма Покрета, јасно стоји да је породица основна ћелија друштва, а не појединац. Култура брака и светиња живота залог су успешне будућности и препорода земље, а не знање о сексуалним односима и контрола рађања, која се у Србији своди на бесомучна чедоморства! .
tumblr_m7joe0OkrM1qfw2dno1_400.gif Edited by Syme
Link to comment

Yep. Covek je maloumnik, a ne ide mu na ruku to sto se Dveri ne zalazu bas iskreno za zabranu abortusa, tj cak ni u trenutku kada je SPC to eksplicitno trazila, Dveri se nisu usudile da do kraja podrze inicijativu.Odobravam ovaj unos.Svidja mi se i lice, podseca na neku ponosnu a priglupu pticurinu, poput kazuara ili emua. Samo ga zamisljam kako okrece glavu u svim pravcima, naglim i ostrim pticjim pokretima.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

ima ili imao? pricala mi je ortakinja da je bio jedan car koji je setao papagaja po centru ali se posle nesto desilo ptici...a ima pametnih ptica. svrake su pametne, i generalno sve korvide.

Link to comment
Yep. Covek je maloumnik, a ne ide mu na ruku to sto se Dveri ne zalazu bas iskreno za zabranu abortusa, tj cak ni u trenutku kada je SPC to eksplicitno trazila, Dveri se nisu usudile da do kraja podrze inicijativu.Odobravam ovaj unos.Svidja mi se i lice, podseca na neku ponosnu a priglupu pticurinu, poput kazuara ili emua. Samo ga zamisljam kako okrece glavu u svim pravcima, naglim i ostrim pticjim pokretima.
Slika je prelomila da ga stavim! Nekako mi se uklapa u topik. Edited by Syme
Link to comment
ima ili imao? pricala mi je ortakinja da je bio jedan car koji je setao papagaja po centru ali se posle nesto desilo ptici...a ima pametnih ptica. svrake su pametne, i generalno sve korvide.
Ako se dobro secam, svake su glupe, a njihove rodjake vrane su pametne. Valjda su gavranovi medju ovim nasim vrstama najpametnije.
Link to comment
a ima pametnih ptica. svrake su pametne, i generalno sve korvide.
Pričao je meni drugar da je Zastava film imao jednog gavrana koji se zvao Gavra i koji je mogao da priča... Mada taj moj drugar voli da laže. Edited by Arbeitmann
Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...