Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ovo dobiješ kad osobu koja samo nazivno ima obrazovanje, a suštinski je totalmo neobrazovana, jer ništa nije razumela tokom obrazovanja, staviš ispred kamere...

 

Zemljo Srbijo...

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, radisa said:

Ovo dobiješ kad osobu koja samo nazivno ima obrazovanje, a suštinski je totalmo neobrazovana, jer ništa nije razumela tokom obrazovanja, staviš ispred kamere...

 

Zemljo Srbijo...

 

Ona se hvalila nekim desetkama na Pravnom?

Kulačin je pre par nedelja pitao prof. Zeca zašto obrazovni sistem forsira takve i podsetio ga na svoje polaganje ispita upravo kod njega. Navodno je celo leto učio i odlično odgovarao, a ovaj mu dao 6 jer je "dobio laka pitanja". Sad kaže da se ne seća, davno bilo... :whistle:

Edited by msv
Link to comment
22 minutes ago, radisa said:

Ovo dobiješ kad osobu koja samo nazivno ima obrazovanje, a suštinski je totalmo neobrazovana, jer ništa nije razumela tokom obrazovanja, staviš ispred kamere...

 

Zemljo Srbijo...


Svako cak nepismeno seljace iz porodice sa pristojnim vaspitanjem je znalo da se ovakva poredjenja ne prave.

 

Ona meni lici na njega. Sve moze, u sve se razume i u svemu je najbolja. I svi su protiv nje.

 

Ovo nije manjak obrazovanja, ovo lici na manjak paznje i ljubavi kad joj je bilo vreme.

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment

@Luther da li bi bio ljubazan da kada stignes, publici malo priblizis lik i djelo pomenutog profesora, naucnog i intelektualnog giganta koga si pokusao da podmetnes kao referencu u ubedjivanju da je sve u vezi SFRJ ekonomije bilo пичкин дим koji je samo cekao zecove da ga rasteraju.

Sa sve linkovima na besmrtna ekonomska djela...

Ali da ne zaboravis i kreativni period imenovanog tokom trajanja mrske SFRJ...

Hvala. :) 

 

Edit: pripazi, molim te, pitam za Zeca, ne za Samardzica, onog iz Kg Pogleda, lako se pomesaju, zbune se ljudi... :fantom: 

Edited by namenski
  • Haha 1
Link to comment
6 hours ago, namenski said:

@Luther da li bi bio ljubazan da kada stignes, publici malo priblizis lik i djelo pomenutog profesora, naucnog i intelektualnog giganta koga si pokusao da podmetnes kao referencu u ubedjivanju da je sve u vezi SFRJ ekonomije bilo пичкин дим koji je samo cekao zecove da ga rasteraju.

Sa sve linkovima na besmrtna ekonomska djela...

Ali da ne zaboravis i kreativni period imenovanog tokom trajanja mrske SFRJ...

Hvala. :) 

 

Edit: pripazi, molim te, pitam za Zeca, ne za Samardzica, onog iz Kg Pogleda, lako se pomesaju, zbune se ljudi... :fantom: 

 

Pošto si mi u postu od 29.04. napisao: "a sad odjebi" ispoštovao sam tvoju želju i odjebao te zanavek, pa ne znam zašto mi se ponovo obraćaš. Zapravo znam, tvoj bezobrazluk premašuje tvoj prostakluk. 

Link to comment
11 minutes ago, Luther said:

 

Pošto si mi u postu od 29.04. napisao: "a sad odjebi" ispoštovao sam tvoju želju i odjebao te zanavek, pa ne znam zašto mi se ponovo obraćaš. Zapravo znam, tvoj bezobrazluk premašuje tvoj prostakluk. 

Mani se tih trikova: svi znaju ko je namenski i kakav je, nema potrebe da to objasnjavas, bezobrazan, prost, ustasa, staljinista, komunjara, alkos...

Pitanje je bilo glede gromadnog Zeke, a tebi nije smetalo obracanje dok si koliko juce docirao i lelekao nad modernom ekonomskom naukom, itd, itd...

I podmetao samardzica zeca kao izvor koji pucanstvu treba da otvori oci....

Dakle - o zeki, da te podsetim... :nobles:

Link to comment

Dakle, sad se razumeš u ekonomsku nauku i teoriju da daješ sebi za pravo da dezavuišeš i pogrdno nazivaš jednog profesora Ekonomskog fakulteta BU sa sijaset objavljenih naučnih radova i knjiga.

Vrlo si zanimljiva individua, moram primetiti 

Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...