Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Njeni roditelji su vlasnici kafane gde su dolazili Sloba i Mira. I ona se kao klinka tu vrzmala (ne pitajte kako znam :) )

Edited by Далибор
Link to comment

U subotu ujutro cu da obidjem atomsko skloniste za svaki slucaj. Ko mi garantuje da se i onomad nisu sastali neki dinosaurus Jovana i dinosaurus Misa Pisa u jurino doba i da je nakon toga dosla apokalipsa. To se tako nekad posloze planete i ode sve u PM.

  • Haha 2
Link to comment
On 5.2.2021. at 9:57, Jumanji said:

Ooaaoaoaaa...
 

Aaaa sad tek vidim ovog šampiona..........Kiša natoplja, onda lisnata masa raste i drveta padaju. A najveći problem su drveta koja rastu ukoso, tj. ona koja ne rastu ravno, i onda vetar koji blago duva ruši drveta..............Ovaj bi trebao da bude zamenik Vulinu (piši kao što je napisano, i govori kako se kaže™  ) ili Tomi Moni

  • +1 1
Link to comment

Po izgledu TV Pančevo (dok još nije bila prodata) sam zaključio da je snimak od ranije i sad vidim da je taj Popadić u međuvremenu napredovao.

2013-2013. savetnik gen. direktora JKP Zelenilo (Pančevo)

2013-2016. zamenik gen. direktora JKP Zelenilo (Pančevo)

2016-2018. posebni savetnik i šef kabineta ministra prosvete, nauke i tehnološkog razvoja

2018-danas direktor JKP Gradska čistoća

http://www.gradskacistoca.rs/?page_id=5410

Edited by msv
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...