Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Imam u kombinatu lika koji je poslanik u novosadskoj gradskoj skupštini. Za njega se može reći da je granični slučaj, taman dovoljan da nekako funcioniše u ljudskoj zajednici. Ali je zato extra sposoban kad treba organizovati bakljadu i razglase na krovovima zgrada tokom policijskog časa. 

Ima.platu veću nego nadređeni mu rukovodilac i redovnu stimulaciju na istu.

 

Meni ostaje samo da se šutam nogom uGlavu

Link to comment
1 hour ago, ragasto said:

Prilično sam siguran da je lično Mona raširio jebote snimak...za svaku rečenicu iz njega mogu bez problema da zamislim Vučića kako je izgovara.

 

I ja sam isto pomislio, jer se "amaterski snimak" prvo pojavio na Njuzmaksu kod njegovog pajtosa Georgieva :D 

 

(N1) Brnabić o ponašanju Momirovića: Videla sam emocije, želi da se radovi završe

:covid19:

Edited by msv
  • +1 1
Link to comment

Pa to je nivo ispod koga se ne ide čak i ako nisi ministar. Ideš okolo, napušavaš sve, "Hoćeš ja da ti ovo uradim pošto ti ne znaš", teraš da se odraditm, itd. Jedino mislim da se zaneo sa zadnjim delom snimka, danak mladosti i neiskustvu.

 

Sudeći po Pantelinoj izjavi dobro je startovao iako ima još da uči.

Link to comment
10 minutes ago, ragasto said:

Pa to je nivo ispod koga se ne ide čak i ako nisi ministar. Ideš okolo, napušavaš sve, "Hoćeš ja da ti ovo uradim pošto ti ne znaš", teraš da se odraditm, itd. Jedino mislim da se zaneo sa zadnjim delom snimka, danak mladosti i neiskustvu.

 

Sudeći po Pantelinoj izjavi dobro je startovao iako ima još da uči.

Realno, zasto bi uopste prihvatio da budes ministar ako ne mozes da kraduckas i da javno ponizavas predpostavljene? To su ta neka sitna zadovoljstva koja zivot znace.

Link to comment

Jesu:D, ali to je sada u opisu posla. Ko god ubode ministarsku poziciju pregazio je nekoliko drugih ajkula i mora da pravi ovakve ispade i zbog njih (jer su konkurencija jedni drugima) i zbog javnosti (jer mora da se pokaže čvrsta ruka). Pa se u zavisnosti od backgrounda dođe i do ovakvih scena pošto ovaj šiljokuran to za sada ne ume da odglumi, ali će se potruditi da se popravi.

Link to comment
25 minutes ago, Frank Pembleton said:

I ja pomislio, ono što mi njemu zapravo zameramo je rečnikemoji769.png.
A to svakako radikale ne brine.

.... Shiit has hit the fan!
 

 

nije tu uopste glavni problem recnik, vec njegov nacin razmisljanja.

 

njemu je jedino vazno da da vucic pomazi po glavi jer nije bilo probijanja roka, zabole ga za kvalitet radova. pa jbt, on rasvetu u tunelu naziva zavrtanjem sijalica.

  • +1 3
Link to comment
 
nije tu uopste glavni problem recnik, vec njegov nacin razmisljanja.
 
njemu je jedino vazno da da vucic pomazi po glavi jer nije bilo probijanja roka, zabole ga za kvalitet radova. pa jbt, on rasvetu u tunelu naziva zavrtanjem sijalica.
Naravno.
Nemojte da me prodate[emoji769], jebaće me onaj ludak...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Po mom mišljenju, veći je problem sebi napravio time što je pustio da se vidi da on izgleda stvarno misli da mu je Drobnjak nekakva moguća opasnost, a kad Drobnjak to shvati, onda će ga sjebati dok kaže keks. I ostaće tu gde je, jer tu će duže da traje od svih.

  • +1 1
Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...