Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Meni je neverovatno kad ljudi krenu da pričaju kontradiktrne teorije zavere, na primer, u istoj knjizi...

 

Dakle, ima kod Icke-a, u istoj knjizi, da je mesec šupalj i gušteri nas odatle nadziru, da je hologram i da mi živimo u Matrixu, pa Mesec ni ne postoji...

 

Jbt, ajde da se odluče šta je ispravno...

Link to comment

chak i u pesmi :) ... say it's only a paper moon, hanging over a cardboard tree... ima vedrine romantike i teorije joj nisu namera. ali mi sada pade na pamet.  ovi ljudi su nekako besni i ogorcheni na svet, mehanichli i bez pravog sadrzaja su besni :sad:

Edited by gospa buba
Link to comment
8 hours ago, gospa buba said:

chak i u pesmi :) ... say it's only a paper moon, hanging over a cardboard tree... ima vedrine romantike i teorije joj nisu namera. ali mi sada pade na pamet.  ovi ljudi su nekako besni i ogorcheni na svet, mehanichli i bez pravog sadrzaja su besni :sad:

ona firma, čini mi se "dreamworks" što pravi filmove ima nekog klinca koji sedi na mesecu

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, Frank Pembleton said:

Ovaaj ne bih ja bas tog vlasnika Mozzarta tako abolirao.To sto ga ovo govne pokusava da reketira ne oslobadja ga od drugih stvari...

Ne oslobadja, naravno: ali bih mu kao olaksavajucu okolnost promptno priznao da mladog Malagurskog oduci od reketiranja.

Onako, bas vlasnickokladionicarski, mislim neformalnotm...:ph34r:

Link to comment
  • 2 weeks later...

https://www.danas.rs/ekonomija/kako-kafa-cokolada-i-kozmetika-zavrsavaju-na-pijacnim-tezgama/

 

"...

Jedan od dobrih mehanizama moglo bi da bude postavljanje tabli na ulazima pijaca koji bi informisali građane koji proizvodi smeju da se prodaju na tezgama, a koji samo u lokalima u okviru pijace, i za koje proizvode su prodavci dužni da izdaju fiskalni račun, kao i obaveštenje da oni koji ne izdaju račun, a u obavezi su, krše zakon i bave se utajom poreza." :unsure:

  • Haha 2
Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...