Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

35 minutes ago, djordje geprat said:

ovo sam i ja pomislio videvši sliku negde na forumu i zgradu ubacio kao primer zbog čega mi se više i ne smuca kao nekad po centru grada

 

isti slučaj, novi trg republike nisam video, i ne nameravam, ako ne budem primoran. skoro sam prošao pored pokojne železničke stanice, gledam kako čupaju železničke šine pored sajma - tuga do neba. proklete, proklete štetočine.

 

sramim se priznati, ali novogodišnje osvetljenje ispred doma sindikata mi se baš sviđa (gledano izdaleka, u prolazu)

Link to comment

ma ima, koliko hoćeš. još od deedesetih. onaj šešeljev zemun, popunjavanje svog mogućeg zelenog prostora i ovde u mojoj novoj okolini, na vidikovcu, recimo, kuće na zgradama, kako odlagati đubre.

ali, ovde je sada na delu sjebvanje grada po eksponencionalnoj krivoj. da ne dužim.

Link to comment

neznam gde sam naleteo na ono o ex državnoj sekretarki kao zaštićenoj od strane DEA pa ću ovo da turim ovde jer se pominje nalog koji je slina dobio u USA. izvor je taboidan ai cela ta tirada pa  je ovo možda dobro mesto.

 

malo da se zabavite

Link to comment

debil. 

 

pre neki vikend na prvoj doveli profesora sa faksa i nekog mentola. mentol tvrdi da je globablno zagrevanje sranje, ne postoji, itd.

 

posle toga ide sms anketa da li postoji globalno zagrevanje - srbi izglasali sa 58% da je to sranje

 

internet postaje zlo

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 15.12.2019. at 15:57, Zico said:

 

 

 

Šta alkohol učini od čoveka ...

 

Zato, deco, nemojte da pijete. A ako to već činite, samo umereno i u posebnim prilikama ...

Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...