Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Vlasnik Mone, ili bolje reći sin vlasnika.
Nije prvi put, baš voli da se ističe glupošću i neznanjem.
Debil, imao neki fajt sa Markom Čadežom, bila je to borba titana!



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
6 hours ago, mraki said:

Vlasnik Mone, ili bolje reći sin vlasnika.

Nije prvi put, baš voli da se ističe glupošću i neznanjem.

 

cak je i botovao za vucica nesto. odvratan tip.

Link to comment

Lik je prosto đubre smrdljivo. Onu splačinu je objavio Danas!!! Zamišljam budućnost gde za račun robovlasnika oporezuju korišćenje godišnjeg odmora, ili ga pretvaraju u neplaćenu verziju.

Link to comment
1 hour ago, JozoMujica said:

I vise od toga.

 

 

 

Jezivo. Kao intrigantnim tvitovanjem podstiče mlade na preduzimljivost, samoinicijativu i samopregor, a sa druge strane sedi u bulji Vučiću čija partijska armija razara državu.

Link to comment
49 minutes ago, Facundo Orellana said:

Lik je prosto đubre smrdljivo. Onu splačinu je objavio Danas!!! Zamišljam budućnost gde za račun robovlasnika oporezuju korišćenje godišnjeg odmora, ili ga pretvaraju u neplaćenu verziju.

 

Meni nikad nije bilo jasno hajpovanje Danasa kao ozbiljne novine, a ovo je samo potvrdilo moje mišljenje da su smeće, zajedno sa onim smećarom Dražom

 

Link to comment
22 hours ago, copkillah said:

A lepo je što mu imbecili iz Danasa daju prostor

to je stvano mali momo?

pratim te isposvesti domaćeg tajkuna par meseci i činilo se da je to neko od starije ekipe iz privrednika, kada ono ovaj nesretnik

Link to comment

meni baš super domaći tajkun. more je loše na moru može da te opeče meduza ili da staneš na ježa.

ima poentu, ali u sledećem pasusu kaže da svaki dan treba ići u priridu. kao da zaboravlja da me na Letenci može rasporiti divlji vepar ili da mi iskoči Jelen od 250 kg na šoferku dok se spuštam sa Venca.

 

Link to comment

Pri tome Mona jbte...
Firma koja je radila sve što možeš da zamisliš kad su pranje para, i nedozvoljeni transferi novca u pitanju, plus šverc svega i svačega...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...