Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

6 hours ago, Cane Vukic Prebranac said:

:laugh:

 

Али у праву су, његов став дијеле и други. Да се врати војни рок обавезно и врати Косово, али ја не могу ето, примицач.

 

Ali nemaš pojma koliko si u pravu; ovo je izjava iz jučerašnjeg broja Srpskog Telegrafa, koji sam imao prilike da prelistam, i pored ovog vola, za mišljenje su upitane još mnoge cenjene javne ličnosti.

 

Jedan od njih je bio i Nemanja Miletić iz FKP (onaj bez kose), koji je takođe za to da svi dohvatimo puške i pravac Pasuljanske livade... Naravno, on duboko žali što on ne bi mogao, jer je vrhunski™ sportista, i mora da radi™ :laugh:

Link to comment

90-ih su vrhunski ratnohuškači imali sličnih problema sa primicačem, dok su Mađari, Slovaci i ostali Jugosloveni uredno pozivani da ginu za srpsku stvar, u ratovima u kojima Srbija nije ni učestvovala.

Link to comment

Jel taj majmun ikad rekao nesto sto nije za promptno vesanje za jajca na sred terazija? 

Znam, nije... Ako bih morao u jednoj licnosti da sumiram sav jad vladajuce stranke, mislim da bih odabrao ovog skota, djukanovica. Nabedjen, a glup. Glasan, a iritantan. Poslanik, a moron. 

Link to comment

Kad spomenusmo Vulina, sedim sa kevom kući, gledamo TV i prikazuju kako idiot obilazi ove vojnike što su se skrkali busom i keva iz čista mira:

Na svu muku još ih ovaj obilazi!

Kad nisam pao sa stolice!



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...