Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Opet je jasno da izvor teksta nije "N1 Beograd". Hajde da malo manje pretvaraš u amebe forumaše tako što zavijeno i ponovo guraš N1 u kaljugu tekstova koje samo prenose, možda u ime pluralizma ili samo da dočaraju sliku raznih medijskih trenodva u regionu...

 

A, na stranu samo sajt, i kada je televizija u pitanju, i ja bih kao gledalac više voleo da daju samo svoje dokumentarce koji su tri koplja iznad mudroserskih hiperekspertskih produkcija o šatro kojekakvim društvenim trendovima, ali shvatam da bi ih svi objektivno referentni faktori u Srbiji prestali da štite od potmulih podmetanja kada ne bi imali priliku da im pomognu svim tim svojim poslovično profesionalnim nezavisnim produkcijama...

Link to comment
9 hours ago, Ajant23 said:

Opet je jasno da izvor teksta nije "N1 Beograd". Hajde da malo manje pretvaraš u amebe forumaše tako što zavijeno i ponovo guraš N1 u kaljugu tekstova koje samo prenose, možda u ime pluralizma ili samo da dočaraju sliku raznih medijskih trenodva u regionu...

 

 

 

Upwork platforma puna poslova za content writers, za 3 do 5$ za hiljadu reči, "poželjno poznavanje oblasti o kojoj se piše". Uvek se pitam kako to na kraju ispadne. 

Mada je ovaj gore dočaravač trendova® verovatno samo prevodio poznavaoca niše.

 

 

 

Link to comment

Voleo bih da sam iznenađen ovakvim tvojim postom, ali nisam...

 

Ni najmanje :D 

 

Edit: Nisam, čak, iznenađen ni time na koji deo posta mi repliciraš, a koji ostaje izvan kvota...

 

 

 

Edited by Ajant23
Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...