Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

3 hours ago, ToniAdams said:

nisam znao dal odje il na hiphop il na cg topik :fantom:

 

 

 

ali da stave ovaj tekst umesto da puste dabra koji postavlja pitanja, neverovanto nepostovanje.

Link to comment
  • 2 weeks later...

:wacko:

Quote

"Kada čovek nađe racionalni odgovor, onda može da prekine sve započete poslove i ne daj Bože digne ruku na sebe, jer je stanje stvari, u kome ljudi deluju, dinamičko i ne sme biti podvlačenje crte. Zato sam ja u knjizi i naveo da je Don Kihot nadvladao bitke sa vetrenjačama, ali kada su ga na prevaru doveli kući sestri i zapitao se šta mu je to trebalo, odmah se razboleo i umro", rekao je Kusturica u izjavi medijima. 

 

 

Link to comment
On 12.10.2018. at 21:39, Кристофер Лумумбо said:

 

ali da stave ovaj tekst umesto da puste dabra koji postavlja pitanja, neverovanto nepostovanje.

 

Jbo te dabar :D

 

Odgledao sam ceo intervju, Niggor deluje kao stvarno dobar lik sa manje više tužnom životnom pričom, ali previše se odao đavolu i ravnoj zemlji za moj ukus... Ostatak intervjua je stvarno ok.

Link to comment

Salatar lupeta za sve pare.

 

Quote

Opet, deceniju kasnije, 1884, doktor Sava Petrović, dvorski lekar kralja Milana Obrenovića, pronašao je u okolini Niša i treću vrstu, koju je, zajedno sa Pančićem, opisao kao novu vrstu za nauku pod imenom R. nathaliae, u čast srpske kraljice Natalije.

blic.rs/vesti/reportaza/kap-vode-ih-vraca-u-zivot/7evz71h

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...