Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

svi koji rade i inache rade za svu decu, ma chija bila, i to treba tako da bude. i sve stare, mada svi imaju stare, pre ili kasnije. bez obzira takodje. jedino ova glupacha nije sposobna da to srochi bez da nekog zavadja ili preti. ili samo idiot nepoznatog pola urednikuje naslov da deluje na bash strashno :dry:

rech kazna od pre par godina je srecom zamenjena solidarnoshcu :isuse:

sent from bubamoto

Link to comment

Pa višak će se javiti kad krenu da rađaju plodovi one sumanute kampanje za spas nataliteta. 

 

Posle će Vođa da krene da citira Svifta: "A young healthy child well nursed, is, at a year old, a most delicious nourishing and wholesome food, whether stewed, roasted, baked, or boiled; and I make no doubt that it will equally serve in a fricassee, or a ragout."

Link to comment

Dnevni tupan - idejni tvorac MTS ekoloske kampanje.

 

Zaustavila me promoterka na Adi da mi pojasni kako su napravili neke ekoloske tarife (bla,bla,bla) i da bi mi pokazala koliko su ekoloski osvesceni dade mi grafitnu olovku na poklon. Ne znam koliko su drveca posekli da bi nam MTS pojasnio da brine za ekologiju.

 

https://www.mts.rs/privatni/vesti/2465/cuvamo-tvoj-svet-uz-nove-postpejd-tarife

Edited by katamaran
Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...