Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Molim vas da na ovaj topic lepite najidiotskije izjave na koje ste naleteli u medijima.Moj izbor za danas je glumac Milos Bikovic, a i inace slutim da ce glumci zauzeti dosta prostora na topicu.kul-bikovic_620x0.jpgDakle, Milos Bikovic, u izjavi Vecernjim novostima, o uzrocima Oktobarske revolucije.

"Kada je ukinuto ropstvo, seljaci, bivši robovi, bili su prepušteni sami sebi. Plemstvo više nije imalo interesa da brine o njima. A čoveku je bitno da pripada nekome ili nečemu. Kad ne pripada nikome, prost i neuk čovek se izrođuje, lako ga je osvojiti bajkom o komunizmu"
themuppetsbeeker.jpg
Link to comment
"Kada je ukinuto ropstvo, seljaci, bivši robovi, bili su prepušteni sami sebi. Plemstvo više nije imalo interesa da brine o njima. A čoveku je bitno da pripada nekome ili nečemu. Kad ne pripada nikome, prost i neuk čovek se izrođuje, lako ga je osvojiti bajkom o komunizmu"
7qvrsP2.gif
  • Haha 1
Link to comment
KAUBOJI: Staljin i Lenjin pljačkali kočije, pa kupovali oružje!Staljinov mentor Lenjin isplanirao je prepad na kočiju s novcem u Tbilisiju i poslao Staljina u pljačku. Nije to bila ni prva ni posljednja pljačka mladoga Josifa Visarionoviča Džugašvilija, ali je svakako bila najvažnija.Prije nego što su se podijelili, vrh boljševičkog krila sastao se u Berlinu zbog planiranja pljačke. Na sastanku su bili Lenjin, Staljin, Maksim Litvinov, Leonid Krasin i Aleksandar Bogdanov.
Ne znam da li se nekakva pljačka zaista dogodila, ali ovo, ovako opisano, da se vrh partije sastaje u Berlinu da planira pljačku kočije sa novcem u Tbilisiju mi je fenomenalna stvar. Tačno se vidi da su četnici svoju propagandu izučavali u inozemstvu.
Link to comment
Molim vas da na ovaj topic lepite najidiotskije izjave na koje ste naleteli u medijima.Moj izbor za danas je glumac Milos Bikovic, a i inace slutim da ce glumci zauzeti dosta prostora na topicu.kul-bikovic_620x0.jpgDakle, Milos Bikovic, u izjavi Vecernjim novostima, o uzrocima Oktobarske revolucije.themuppetsbeeker.jpg
Jezivo. Edited by Schmeling
Link to comment

Današnji heroj je nešto pod imenom Simo Čulić, što radi (?) u kabinetu predsednika Srbije.318ed6206e769f0d8cec8277b1cb2357.jpegPozivam vas da obratite pažnju na osebujni melanž tuposti, neznanja i zlobe, u oštrom kontrastu sa prostodušnim i suštinski nezlobivim idiotizmom Miloša Bikovića.

cleaning-the-heads.gif Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Sad ga baš pominju na topiku o Tomi. Simo briljira na mnogo frontovaedit: da li sam ja veći tupan od Sime ako uopšte ne razumem poentu oko ovog ostrva ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...