Jump to content
Sign in to follow this  
radisa

Opšti događaji, prognoze i sve rasprave, koje ne budu po ostalim topicima - razno

89 members have voted

1. 1. Ko osvaja?

• Španija
      14
    • Francuska
      15
    • Litvanija
      6
    • Rusija
      1
    • Srbija
      34
    • Slovenija
      2
    • Grčka
      13
    • Nemačka
      1
    • Hrvatska
      2
    • Italija
      0
    • Turska
      0
    • Neko drugi
      1

Recommended Posts

Frank Pembleton

Uoči utakmice šampionata Evrope u košarci između Srbije i Bosne i Hercegovine u centru Jesenica došlo je do tuče navijača dve reprezentacije, prenose mediji.Prema izveštajima sa lica mesta do incidenta je došlo u trenutku kada su navijači išli prema dvorani, u obračunu su koristili kamenice, pirotehnička sredstva, a ima i povređenih.Na sreću, sve se odigralo u samoj blizini policijske stanice, slovenački specijalci brzo su intervenisali i razdvojila "zaraćene strane".I jedni i drujgi potom su ušli u dvoranu i policija situaciju drži pod kontrolom.Utakmica između Srbije i Bosne i Hercegovine trenutno je u toku.

ficfiric

Kakav veseo dan:Crna Gora - Letonija 72:73 (Dva poena Janicenoks 6 sekundi pre kraja)Hrvatska - Gruzija 77:76 (Dva poena Tomic 9 sekundi pre kraja)Poljska - Ceska 68:69 (Trojkom Bartona 4 sekunde pre kraja)

Jimmy Kowalski
Dozet Milan@DozetM 9m Jel ovaj Rajt iz Gornjeg ili Donjeg Vakufa ???Kako se kreće Nedović po terenu, lagano može da reklamira Red Bull. #dajetikrilaIgračima Bosne se zaglavio X... A dugme za dodavanje ispalo i nije u funkciji.Doktor Stefan Marković. Red koševa, red brige o ekipi.Posle utakmice Srbija - Litvanija je došla vest da Mirko Novosel više nije član žirija JA IMAM TALENAT.

DarkAttraktor
Uoči utakmice šampionata Evrope u košarci između Srbije i Bosne i Hercegovine u centru Jesenica došlo je do tuče navijača dve reprezentacije, prenose mediji.Prema izveštajima sa lica mesta do incidenta je došlo u trenutku kada su navijači išli prema dvorani, u obračunu su koristili kamenice, pirotehnička sredstva, a ima i povređenih.Na sreću, sve se odigralo u samoj blizini policijske stanice, slovenački specijalci brzo su intervenisali i razdvojila "zaraćene strane".I jedni i drujgi potom su ušli u dvoranu i policija situaciju drži pod kontrolom.Utakmica između Srbije i Bosne i Hercegovine trenutno je u toku.
opravdali smo epitet cefurskog derbija :s_c:

James Marshall

Polaže Mavrokefalidis, svira se nad njim faul, lopta od tablu, skida Rus, dvojica sudija priznaju koš, ide dodatno slobodno, ide snimak skidanja lopte poslije udarca o tablu...Denda - traži Mavrokefalidis da mu se priznaju poeni... (a onda iznenađen) I ipriznati su!

kud u maglu Simoviću

uputite mene uboga, kako se ukrštaju™ grupe

Timmi

a i b, prve tri ekipe.

Edited by Timmi

Moća

Stejsi javi se! Batali alkohol i Slovenke bar na tren!

TheBigFlegma

Lepo je Edin napisao, Jesenice su grad u kome je svaki porok nemoguć. Grad je mali i potpuno mrtav, ništa nema. Slovenci su napravili i kao neku fan zonu, u zgradi neke propale železare. Kad god sam prošao pored toga, neki kakofoni bend je svirao neke slovenačke narodne igre, uz odgovarajuću plesnu koreografiju. Arena nije toliko loša, ali deluje kao da je na brzinu sklepana za prvenstvo. Protiv Litvanije sam skoro siguran da klima nije radila, a tribine su kao neke montažne. Kad su krenuli neki Litvanci da skaču, sve je počelo da se trese, već sam video kako nas vatrogasci vade iz ruševina. Inače, Litvanaca ima mali milion. Hit su mi njihove navlake za retrovizore u bojama litvanske zastave. Imaju i svoju tribinu, sa ogromnim zastavama i neke bubnjare koji su užasno iritantni. Kad sam posle utakmice pročitao da se Krstić zahvaljuje navijačima na podršci baš mi bilo čudno jer sam bio ubeđen da se od tih litvanskih bubnjeva ništa drugo ne čuje. Što se tiče ove dve utakmice, Duda pokazuje zašto je neka trenerska klasa za sebe. Slučajno sam pričao sa roditeljima jednog od klinaca i kažu da im je Duda kao bog. Da im kaže da skoče u bunar potukli bi se ko će prvi. Protiv Litvanije, Bogdan promašuje one trojke i izgleda kao da mu je neko porodicu pobio, Duda ga izvodi i mirno mu objašnjava da šutira i dalje, da nema potrebe se nervira. Litvanci mi po ovome do sada ne deluju baš kao neki veliki favoriti za zlato. Spoljna linija tanka, Kleiza van forme, a Valančijunas nije još uvek na nivou da može da dominira. Verovatno će on da se usere u nekoga ovde, ali neka konstantna dominacija mi ne deluje baš realno.Bosna je tiha jeza. Tu mozga nema ni na terenu ni na klupi. Odbrana kilava, napad neorganizovan, ne zna se ko šta radi, napade završava ko kad hoće. Dobili smo ih onako, sa pola snage, mrtvi umorni od Litvanije. Još na 8 sekundi do kraja Aca traži time out, valjda da crta akciju, šta znam. Trebalo je videti pogled koji mu je Duda uputio.Večeras Makedonci, koje sam gledao protiv Litvanije. Oni i dalje kukaju na sudije, pominju teorije zavere, mrzi ih FIBA... Realno, ne verujem da postoji sudija koji bi sudio povlačenje mrežice u poslednjoj sekundi. Sinoć onaj kraj protiv Litvanije niko nije shvatio šta je sudio Španac (surov attention whore). Faul, 2 bacanja a Makedonci van bonusa, tehnička nekome, niko ne zna kome. Vidim na b92 pišu da je za Antića, a meni se učinilo da je pokazao ka nekome na klupi. Makedoncima je selektor najslabiji deo tima. Loš tajming, ne shvata uvek šta se dešava na terenu i previše vremena troši na rasprave sa sudijama. Mi ako odigramo kao protiv Litvanije, nemaju šta da traže protiv nas. Za sad toliko, dok opet ne nađem neki wifi koji radi duže od 3 minuta.

Moća

Flegma je stejsi :o

ficfiric
Za sad toliko, dok opet ne nađem neki wifi koji radi duže od 3 minuta.
PDF Sport je sad bez moda? :naughty:

Papovac
:lolol: , za zadnja dva posta

Joe D

Incoming message from the big giant head

Cash
Lepo je Edin napisao, Jesenice su grad u kome je svaki porok nemoguć. Grad je mali i potpuno mrtav, ništa nema. Slovenci su napravili i kao neku fan zonu, u zgradi neke propale železare. Kad god sam prošao pored toga, neki kakofoni bend je svirao neke slovenačke narodne igre, uz odgovarajuću plesnu koreografiju. Arena nije toliko loša, ali deluje kao da je na brzinu sklepana za prvenstvo. Protiv Litvanije sam skoro siguran da klima nije radila, a tribine su kao neke montažne. Kad su krenuli neki Litvanci da skaču, sve je počelo da se trese, već sam video kako nas vatrogasci vade iz ruševina. Inače, Litvanaca ima mali milion. Hit su mi njihove navlake za retrovizore u bojama litvanske zastave. Imaju i svoju tribinu, sa ogromnim zastavama i neke bubnjare koji su užasno iritantni. Kad sam posle utakmice pročitao da se Krstić zahvaljuje navijačima na podršci baš mi bilo čudno jer sam bio ubeđen da se od tih litvanskih bubnjeva ništa drugo ne čuje.Što se tiče ove dve utakmice, Duda pokazuje zašto je neka trenerska klasa za sebe. Slučajno sam pričao sa roditeljima jednog od klinaca i kažu da im je Duda kao bog. Da im kaže da skoče u bunar potukli bi se ko će prvi. Protiv Litvanije, Bogdan promašuje one trojke i izgleda kao da mu je neko porodicu pobio, Duda ga izvodi i mirno mu objašnjava da šutira i dalje, da nema potrebe se nervira.Litvanci mi po ovome do sada ne deluju baš kao neki veliki favoriti za zlato. Spoljna linija tanka, Kleiza van forme, a Valančijunas nije još uvek na nivou da može da dominira. Verovatno će on da se usere u nekoga ovde, ali neka konstantna dominacija mi ne deluje baš realno.Bosna je tiha jeza. Tu mozga nema ni na terenu ni na klupi. Odbrana kilava, napad neorganizovan, ne zna se ko šta radi, napade završava ko kad hoće. Dobili smo ih onako, sa pola snage, mrtvi umorni od Litvanije. Još na 8 sekundi do kraja Aca traži time out, valjda da crta akciju, šta znam. Trebalo je videti pogled koji mu je Duda uputio.Večeras Makedonci, koje sam gledao protiv Litvanije. Oni i dalje kukaju na sudije, pominju teorije zavere, mrzi ih FIBA... Realno, ne verujem da postoji sudija koji bi sudio povlačenje mrežice u poslednjoj sekundi. Sinoć onaj kraj protiv Litvanije niko nije shvatio šta je sudio Španac (surov attention whore). Faul, 2 bacanja a Makedonci van bonusa, tehnička nekome, niko ne zna kome. Vidim na b92 pišu da je za Antića, a meni se učinilo da je pokazao ka nekome na klupi. Makedoncima je selektor najslabiji deo tima. Loš tajming, ne shvata uvek šta se dešava na terenu i previše vremena troši na rasprave sa sudijama. Mi ako odigramo kao protiv Litvanije, nemaju šta da traže protiv nas.Za sad toliko, dok opet ne nađem neki wifi koji radi duže od 3 minuta.
konacno jedan forumas na Jesenicama ajmo u EJGU na cevape i union :lala:

Sign in to follow this  

• Create New...