Jump to content

Reprezentacija Srbije

radisa

102 members have voted

1. 1. Srbija će:

• Ispasti u prvoj grupi
      6
    • Ispasti u drugoj grupi
      8
    • Četvrtfinale (5.- 8. mesto)
      37
    • 4. mesto
      6
    • Bronza
      13
    • Srebro
      6
    • Šampioni!!!
      26

Recommended Posts

• Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• freakns

22

• goofs

26

• MayDay

63

• kim_philby

31

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nem pojma, mene takvi likovi lozane nerviraju zesce. Deluje mi kao tezak mentol.
Nekad su takvi u sportu bili izuzetak, sad su pravilo, ništa neobično, dijete ti drnda 2x dnevno po par sati na treningu, u školu ne ide, a onda ga sa 19-20 godina pošalju na pečalbarenje u Srbiju, šta očekivati.

Nekad si bio predmet zajebancije ako si bio u ekipi a nemaš završen faks. Naravno da je to sad, pored silnih obaveza u teretanama i na pripremama, obavezama prema sponzorima, sponzorušama, nedostižan ideal, ali ok, times they are a changin'. Ali onda i ne čudi da su i sportisti sve veće ložane.edit: Naravno, da ne miješamo ove Megatrend ministre i doktore nauka, članove Akademije Nauka Nambije sa legendama poput recimo Galeta Muškatirovića.

Edited by NekoIzMase

moram

dobra sansa da dobijemo novog vodju ™. mislim da ce nedovic ili bogdan veceras odvaliti, osim ako potonji ne bude na parkeru u odbrani. ako kanis pobijediti, ne smes izgubiti. ako cemo da dobijemo veceras - tako nesto mora da se desi. ne mozemo samo na krleta da se oslanjamo. bjelica je mislim definitvno dokazao da nikada nece biti igrac koji igra konstantno na top nivou, uprkos nevidjenom talentu. jako me zanima kako ce vasa da udje u tekmu.

:thumbsup:Neverovatno ali mislim da smo ih zestoko nadskakali.E, sada, nema poletanja. Ovaj istim tim je izgubio od Ukrajine i mucio se sa Belgijom. Jednostavno, francuski selektor je sarlatnski krenuo ostavljajuci Krstica da se razmase i unese samopouzdanje. Ne verujem da ce to Grci, najverovatnije, uraditi.

E koliko ste samo prdeli i kukali, a na kraju se pokazalo da smo rutinski odradili dosadasnji deo turnira :DDobili smo svakog koga smo trebali, a spustali gas kad je to moglo i moralo. Ovaj tim nema kvalitet za 11 meceva na visokom nivou. I Duda je to lepo slozio. Bar za sada. A tesko mi je da zamislim da cemo izgubiti sve 3 preostale tekme i da necemo ostvariti cilj oko koga smo svi bili slozni pre pocetka turnira. I taj cilj je ostvaren.Sve u svemu bravo Dudo doktore! Bravo i za ceo tim!! :Hail: :Hail:

10/21 (47.6%)Ovo su nam slobodna bacanja koja su mogla da nas skupo kostaju. Verovali ili ne, imamo skoro isti % za 3 i sa slobodnih. Ne znam u cemu je problem?!Opet smo imali vise izgubljenih lopti, puno-14.Bili smo odlicni u skoku i sutu iz igre. Francuska jako losa za 3, sto je posledica i dobre odbrane i dobrog naseg ulaska u mec.

Nekad si bio predmet zajebancije ako si bio u ekipi a nemaš završen faks. Naravno da je to sad, pored silnih obaveza u teretanama i na pripremama, obavezama prema sponzorima, sponzorušama, nedostižan ideal, ali ok, times they are a changin'. Ali onda i ne čudi da su i sportisti sve veće ložane.edit: Naravno, da ne miješamo ove Megatrend ministre i doktore nauka, članove Akademije Nauka Nambije sa legendama poput recimo Galeta Muškatirovića.
Dokle vise ovo prazno idealizovanje.
  • Create New...