Jump to content

Reprezentacija Srbije

radisa

102 members have voted

1. 1. Srbija će:

• Ispasti u prvoj grupi
      6
    • Ispasti u drugoj grupi
      8
    • Četvrtfinale (5.- 8. mesto)
      37
    • 4. mesto
      6
    • Bronza
      13
    • Srebro
      6
    • Šampioni!!!
      26

Recommended Posts

Jel ide ko od vas na eurobasket :lala:
Ici cu ja, samo jos nisam odlucio da li cu samo na zavrsnu fazu ili nesto ranije. Ako nadjem karte za finale, onda ce verovatno biti prva opcija.
  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• freakns

22

• goofs

26

• MayDay

63

• kim_philby

31

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gde je Stejsi?
Biće u Sloveniji, još samo da ga ubedimo da ponovo izveštava i ovde ...Da počnem: onomad u Litvaniji, svako malo sam proveravao dal se više pojavio njegov tekst za taj dan.Mislim da ću da ih ovih dana ponovo iščitam.

Evo, ja skromno predlazem sebe, kao jednog od najvecih optimista po pitanju plasmana, pa, ako ne dobijemo Litvaniju, menjajte me :)Edit: pretece me Kim

Edited by Giggsy

Ja nesto ne verujem u pobedu nad Litavcima™, pa ne znam koliko je pametno da otvaram to :( Glasam da za taj mec lepo dovedemo Bozu zvanog Puba, naucimo ga osnovnim kosarkasim pravilima i naredimo da otvori temu!edit: ma sta pricam, resenje se namece samo!

Edited by Calavera

Otvarac/ica ne sme biti simpatizer/ka "blizanaca" da ne bi doslo do klubasenja...Inace, predlazem da se otvaraju po dva ista topica a da onda neko ko nema veze sa kosarkom (neko poput one nemacke hobotnice) izabere jedan od ta dva topica i gde ostavi post, taj je zvanican topic a onaj drugi da se zakljuca.

• Create New...