Jump to content
Sign in to follow this  
radisa

Reprezentacija Srbije

102 members have voted

1. 1. Srbija će:

• Ispasti u prvoj grupi
      6
    • Ispasti u drugoj grupi
      8
    • Četvrtfinale (5.- 8. mesto)
      37
    • 4. mesto
      6
    • Bronza
      13
    • Srebro
      6
    • Šampioni!!!
      26

Recommended Posts

radisa

Nek nam je sa srećom.Ko spomene u istoj rečenici karanje, ružnoću i naše protivnike, tako da ćemo mi biti tobdžije, a protivnici furundžije, biće banovan do kraja šampionata.

mlatko

osećam da će nas litvanci ružno karati <_<

radisa

Ha, editovao sam :)

MayDay

Radiša, uključi da se vidi ko je kako glasao radi rubrike "Oni su verovali". :D

radisa

Tajno glasanje je majka pravednih rezultata :)

Giggsy

Mi, koji smo verovali, necemo se kroz mesec dana eksponirati i govoriti da smo znali da idemo u finale. Samo finale bice nam dovoljna satisfakcija!Nek je sa srecom i da se vratimo tamo gde smo bili 2009.

mlatko

a jel može ban ako svarno budemo bušili (jedino) letonce?ali samo sa ovog topića :ajde:onda i tako neće biti gušta pratiti prvenstvo

Mil@n

Glasao da ćemo da ispadnemo u drugoj grupi. Ako bude tako car sam jer sam pogodio, ako ne, otišli smo dalje što je takođe super. Tako da, napravio sam sebi win win situaciju (osim ako ispadnemo u prvom delu, a to se neće desiti).

Lezilebovich

Pa nek nam je Duda u pomoći ...duda-ivkovic-turska.jpg

freakns
Mi, koji smo verovali, necemo se kroz mesec dana eksponirati i govoriti da smo znali da idemo u finale. Samo finale bice nam dovoljna satisfakcija!Nek je sa srecom i da se vratimo tamo gde smo bili 2009.
nosicemo crvene kapuljace, imacemo tajno rukovanje i slavicemo Boss-a kao vrhovno bozanstvo ! (bilo je predloga da slavimo Dudu, ali je Kojot kupio kapuljace)

ficfiric
bilo je predloga da slavimo Dudu
Zanimljiv je predlog da se slavi Dudovdan. Vec je cinio cuda. Vaskrsavao je igrace od kojih je i medicina digla ruke i tako to.Sto se tice nasih sansi na prvenstvu, cenim da ce najvece karanje da bude u prvoj fazi posto nasi protivnici nisu za bacanje, veliki je pritisak da se prodje dalje i svako ko kaze da cemo mi biti nekakve tobdzije a protivnici furundzije, ruzno gresi. Kada prodjemo prvu fazu, lakse ce se disati, pa je svaki rezultat moguc, a ja ocekujem zlato -_- Edited by ficfiric

nautilus

jedva se provlacimo kroz prvi i drugi krug, iznenadjujemo u cetvrtfinalu, lagano dobijamo polufinale a titulu osvajamo divljackim zakucavanjem bjelice na ludi pas teodosica u zadnjoj sekundi

goofs

i Rasko MVP, potpisuje za Majami Hit posle turnira, Coki dobija milion dolara, svi srecni, svi zadovoljni

Cash

Jel ide ko od vas na eurobasket :lala:

hattori
Radiša, uključi da se vidi ko je kako glasao radi rubrike "Oni su verovali". :D
+1

Sign in to follow this  

• Create New...