Jump to content
Sign in to follow this  
radisa

Grupa A (Ukr, UK, Fra, Ger, Izr, Bel)

28 members have voted

1. 1. Ko završava kao prvi u grupi?

• Ukraina
      2
    • Velika Britanija
      2
    • Francuska
      21
    • Nemačka
      1
    • Izrael
      0
    • Belgija
      2

Recommended Posts

Feindouno

Zapravo sad se sjetih da smo mi tu Belgiju razguzili 51-18 u drugom poluvremenu one prijateljske, to je to, tu smo svi...

goofs

Mislis ovu Belgiju koja trenutno tuce Nemce 10 razlike? :lolol::isuse:

Feindouno

pa i oni su idioti koje je napalo sinoc, meni je ovo ocekivan rezultat

freakns

dobro jebote, kako pobogu Ukrajina moze da ima 3-0? pa oni su najgori tim na prvenstvu !

kobni zelaya

Izgleda da ta procena nije bila tačna. Gledao sam malo danas i kad god sam se uključio Gladyr i Jeter su sipali kao iz kabla. Naročito Gladyr izgleda kao ozbiljan košarkaš. Naravno, daleko su od šansi za četvrtfinale, ovaj prolaz u drugi krug je već sam po sebi ogroman uspeh za njih. Nemci nemaju nikakvu igru u napadu, samo prangijaju, biće lako protiv njih, ako prođu, što je pod velikim znakom pitanja.

freakns

Nemci ocekivano nakon sto su dobili Francusku sve pogubise. proci ce Francuzi 3-0 u sledeci krug

DarkAttraktor

sad skontao da Francuzi nose sve bodove u drugi krug :isuse:prosto moramo i mi !

DarkAttraktor

vise bodova na kraju prve runde + kumulativno vise bodova na kraju druge = laksi protivnik s druge strane kostura

pacey defender
vise bodova na kraju prve runde + kumulativno vise bodova na kraju druge = laksi protivnik s druge strane kostura
To ako zelimo da budemo prvi u grupi. Nama ipak vise odgovara da Francuzi prenesu tri pobede a da druge dve ekipe iz njene grupe prenesu 0 odnosno 2 poena, jer smo tako u prednosti u odnosu na njih

pantelia

Pa, poprilicno sigurni ucesnici cetvrtfinala sa druge strane kostura su Spanija, Slovenija, Italija i Grcka. S tim sto je bilo vidjeno da na prve dve pozicije budu Spanija i Grcka, ali Spanci izgubise od Slovenije...

Joe D

jel belgija definitivno prosla?

Edited by Joe D

goofs

Jest, Belgija, Ukrajina i Francuska

Feindouno

Da posto su dobili Njemacku. Ispali bi da je dobio Izrael al ne da Svabo™

Sign in to follow this  

• Create New...