Jump to content
IGNORED

da li postoji hrana koja bi vas probudila iz sna


hoffnung

Recommended Posts

sta je to, bez obzira koliko ste umorni ili jednostavno spavate [nocno spavanje, ne racuna se danjsko™] dubokim snom. da li postoji neka namirnica/hrana da vas probudi, i pritom da se ponasate civilizovano sa onim koji vas je probudio? ne racuna se ako se probudite nocu sami od sebe pa, zalutate u frizider. mene bi probudilo sledece:pecena krilca. ako ima nekakvog umaka pride +gurmanska pljeskavica.dva big meka i milk sejk od cokolade, krompirici su bonus, ako ih ima. jbg. to bi mene probudilo. ostalo mi nista ne pada na pamet, tj. nista me ostalo ne bi probudilo.

Edited by bob mould hair style
Link to comment

Zajeb je što nema šanse da se iznenada probudim i da me sačeka nešto što sam sam spremio a sveže je. :lolol:Ali ako drugi spremaju, recimo neki dobar gulaš, ali baš dobar, fino odmeren, koji može onako bunovno da se hasa direktno iz kotlića makar bio i ohlađen. Pričamo o takvim situacijama, ako dobro razumem?Ili neki odličan burek, na primer Anđelkov, ali od pre 10 godina. Pa dodajte tome i romantizovan odnos prema omiljenom artiklu iz detinjstva. Slažem se sa školom mišljenja koju je pokrenuo cenjeni kolega pokretač topika. Krilca rulaju. Osim toga, neki fish & chips. Mada je to prigodnije za napisati na 1 2. topiku. :fantom:

Link to comment

pacey and ostali ako nisu razumeli:fora je da te neko probudi i to samo u ovim slucajevima koje sam ja za sebe naveo. npr. kada bi me neko probudio nocu i rekao: "hajde, kupili smo ti girice" [koje inace volim da jedem] ne bih ustao, tj. rekao bih im u najblazoj varijanti: "jbt. sto me budite!" ali, da su doneli ove namirnice koje sam naveo, ustao bih bez gunjdjanja.taj gulas koji spominjes, da dodje neko i probudi te, da li bi ustao i jeo? [sve se podrazumeva,tj da bude bas onakav kakav ti volis, vruc-hladan...]

Edited by bob mould hair style
Link to comment
pacey and ostali ako nisu razumeli:fora je da te neko probudi i to samo u ovim slucajevima koje sam ja za sebe naveo. npr. kada bi me neko probudio nocu i rekao: "hajde, kupili smo ti girice" [koje inace volim da jedem] ne bih ustao, tj. rekao bih im u najblazoj varijanti: "jbt. sto me budite!" ali, da su doneli ove namirnice koje sam naveo, ustao bih bez gunjdjanja.taj gulas koji spominjes, da dodje neko i probudi te, da li bi ustao i jeo [sve se podrazumeva,tj da bude bas onakav kakav ti volis, vruc-hladan...]
ma razumeo sam :thumbsup:da, ako bi mi doneli taj neki imaginarni gulaš za koji znam da je skrojen po mojim prohtevima, ustao bih i smazao bih ga bio (gulaš) vruć ili ladan. pa kad zagrizeš mesište a ono se raspada, a zatim i onu pečurku koja po teksturi razbija monotoniju. pa te pukne ljuto onako naknadno. joj.
Link to comment
To teško.Ali, neki burek, ali da je vrhunski (po oceni forumskih eksperata). Naravno, uz jogurat.
hheheh ne das se. ja bih se folirao. tj. kada bi mi neko ugodio, pravio bih se tosa. to je zbog sledeceg puta, da se ne dvoume da li da donesu ili ne. :D
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...