Jump to content
IGNORED

nesto sto ste jeli, a ne znate sta je to.


hoffnung

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kobni zelaya

    11

  • keksi krem

    11

  • darling

    10

  • MayDay

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

da li se secas ukusa, tj. jel ti je ovo sto sam napisao u prvom postu isto sa tvojim secanjem?
apsolutno! a secam se i reklame, animacija, sva u nekom hipi fazonu, pevac sa afro frizom i visokim platformama, sarenis od milion boja, prateci zenski vokali ponavljaju u pozadini 'ce ve pooooost'.
Link to comment

Za bilo šta što sam pojeo u vojsci, ne znam šta je bilo u pitanju.Danas bih dao pola jedne plate za još jedno pakovanje dezerta "Lambada" koji je proizvodila fabrika "Toma Kostić" iz Leskovca pod brendom TomaCo. Većina proizvoda su im bile imitacije (krem table, napolitanke itd.), pa tako verovatno i ovaj, ali ljudi moji, taj miks čokolade, smokvi, oraha i još nečega, pa preliveno suvim kakao prelivom u koji prsti nisu propadali... Tako su bili mekani i ukusni, mamicu im, slistio bih jedno pakovanje od 8 komada kao ništa, pa tako 2-3 puta na dan. Ne znam da li je ikada stiglo do Beograda, ja sam ga nabavaljao u Zlatnom Trouglu između Crne Gore, Kosova i Albanije.

Link to comment
Ovo je najčešći odgovor, naviko sam već na njega :)
Zao mi je sto ne mogu da otpevam a da cujes:Kakva je to kisa? (Cokolita)Kisa od slatkisa! (Cokolita)Koju svi od reda (Cokolita)na sva usta hvale, (Cokolita)ako te ko pita, (Cokolita)to je Cokolita ! (Jeeeeee)Animirana reklama. Devojcica koja podseca na onu iz Madoninog spota Dear Jessie (ima tako trckavu kosu ali je mrsavija i sa krupnijim ocima) iznenadjena padajucim braon valjkasto-pljosnatim objektima, pocinje da djuska kao Dusko Dugousko na bini sa Karmen Mirandom.Super keks u standardnoj ponudi Banovog brda i Gorice. Prhk, krckav a masnjikav!Hvala sto se secas! :)
Link to comment
baneri-kolaci-i-kore.jpgSećam se i ja iz vojske nečeg što liči na ovo al sam ime zaboravio ako ga je uopšte bilo na onoj jeftinoj ambalaži. U istoj izmaglici javljaju mi se neke Kondivik (lažna čokolada) štanglice i Roto Moto čokoladni keks kolutići. Ovo prvo znam da se u vojsci delilo al nisam siguran za ime, a ovi kolutići (odlčni) više sam siguran za naziv nego da li ima veze sa JNA. Edited by francuski sobar
Link to comment
Zao mi je sto ne mogu da otpevam a da cujes:Kakva je to kisa? (Cokolita)Kisa od slatkisa! (Cokolita)Koju svi od reda (Cokolita)na sva usta hvale, (Cokolita)ako te ko pita, (Cokolita)to je Cokolita ! (Jeeeeee)Animirana reklama. Devojcica koja podseca na onu iz Madoninog spota Dear Jessie (ima tako trckavu kosu ali je mrsavija i sa krupnijim ocima) iznenadjena padajucim braon valjkasto-pljosnatim objektima, pocinje da djuska kao Dusko Dugousko na bini sa Karmen Mirandom.Super keks u standardnoj ponudi Banovog brda i Gorice. Prhk, krckav a masnjikav!Hvala sto se secas! :)
yn4h.jpg:Hail: :Hail: :Hail: Fala tebi :kralj: Eto, sad i ja mogu da se rasplačem, kakav dan, živote.
Link to comment

Dobro to, ali meni stvarno dirljivo kad na kraju pomisliš da na kraju nešto nije ni postojalo jer niko drugi nema pojma o čemu se radi i onda se nadje još neko da ti potvrdi da je to ipak bilo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...