Jump to content
IGNORED

nesto sto ste jeli, a ne znate sta je to.


hoffnung

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kobni zelaya

    11

  • keksi krem

    11

  • darling

    10

  • MayDay

    8

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja kupio tamno ljubicaste sargarepe negde pred noc vestica, kao da probam. zali boze para. presno farba ruke I sve s cim je u dodiru a kad se proba kuvati farba ode u hranu I pretvara je u mulj. sargarepa ostane dosta svetlija, onako prljavo siva, kao iz blata pa nedoprana. nazalost stavio sam je I u pilecu supu - katastrofa. ideja je bila da imam obicnu sargarepu, ljubicastu I paskanat, kao neku trobojku korenja. izgledalo kao da sam zaronio lonac u savu pri obali, tamo gde ima dosta onog finog glatkog blata, pa s tim kuvao. sve u svemu - necu vise nikad.

Link to comment

ja kupio tamno ljubicaste sargarepe negde pred noc vestica, kao da probam. zali boze para. presno farba ruke I sve s cim je u dodiru a kad se proba kuvati farba ode u hranu I pretvara je u mulj. sargarepa ostane dosta svetlija, onako prljavo siva, kao iz blata pa nedoprana. nazalost stavio sam je I u pilecu supu - katastrofa. ideja je bila da imam obicnu sargarepu, ljubicastu I paskanat, kao neku trobojku korenja. izgledalo kao da sam zaronio lonac u savu pri obali, tamo gde ima dosta onog finog glatkog blata, pa s tim kuvao. sve u svemu - necu vise nikad.

 

 

:lolol:  Ali verovatno ipak makar nije pokvarila ukus?

Link to comment

- Турска верзија умака од белог лука (garlic sauce)

- Грчка верзија Мелизано салате. Деловало по укусу на самлевену паприку из туршије. Није помогло ни кад је стигло објашњење на енглеском (eggplant - звучи да име везе са јајима :unsure:  ). Тек уз помоћ Гугла решена мистерија.

Edited by dekki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...