Jump to content
IGNORED

US Open PbP


renne

Recommended Posts

  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    70

  • renne

    58

  • harper

    52

  • dùda

    43

Top Posters In This Topic

Novak je u katastrofalno losoj kondiciji i iz toga dolaze svi problemi u igri. Voleo bih da gresim ali se bojim da ce mu prvi dugacak, naporan i komplikovan mec biti poslednji ili pretposlednji na turniru. Manje UN-a, fondacija i drugih gluposti, vise biciklica na brdima oko Monte Karla i trebalo bi sve to da dodje u red. Samo mu treba nesto da ga pokrene i motivise, a kako je Nadal krenuo da igra cenim da ce taj motiv biti gubitak prvog mesta.

Link to comment

Da rezimiramo žreb još jednom, Dimitrov out, Fonjini out, Delpo out, Marej još uvijek ima Berdiha u svom dijelu..čini mi se da bi ovo mogao da bude najlakši put do finala nekog gren slema koji je Novak ikada imao.

Link to comment
Da rezimiramo žreb još jednom, Dimitrov out, Fonjini out, Delpo out, Marej još uvijek ima Berdiha u svom dijelu..čini mi se da bi ovo mogao da bude najlakši put do finala nekog gren slema koji je Novak ikada imao.
Ali tu je Tommy Haas,u njegovoj četvrtini.
Link to comment
dudo, lepo se provedi :)mi koji smo se vratili da gledamo drugu nedelju Us opena, sigurno ćemo se nervirati
govori u svoje ime~!pocinje NFL u nedelju sledecu, nemam ja zivaca i za jedno i za drugo... znaci, US Open, opustencija :D
Link to comment

e fala svima na lepim zeljama.Ajd ovde ostavljajte rezultate, ja ipak ne mogu be nerviranja :lol: a iz nekog razloga ne mogu da pristupim oficijelnom us sajtu sa ovog krsa od telefona.A prosle godine sam mogla :frust:

Link to comment

Berdych pokido Benneteaua, prelaka tri seta(gledao sam malo, Berdych je igrao nikada bolje). Wawa se malo mucio sa Baghdatisom, 3-1, 7-6 bilo u cetvrtom. Murray 7-6 u prvom, ali onda lako drugi, i sada ce cini mi se lako i treci(ne gledam tako da ne znam kako igra...)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...