Jump to content
IGNORED

US Open 2013


renne

Recommended Posts

Neka utjeha mi je da nisam pao na jednom, nego tri para sa kvotom ispod 2. Singlove nikad ne igram, mada mi je jasno da je to jedini način da od kladionice uzmeš neke novce na duži period.

Link to comment
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    15

  • renne

    10

  • Čutura

    9

  • mlatko

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kod zena sam 231 a kod muskaraca 235 s tim da su me Delpo i Janovic unakazili na startu, a danas i Kvitova
jbt, kako si to uspeo? Ja imam 90 poena kod muskih i 100 kod zena. Jest da sam popunjavao onako na brzinu ali mislio sam da cu bolje proci ... barem u gornjoj polovini da bidnem
Link to comment
jbt, kako si to uspeo? Ja imam 90 poena kod muskih i 100 kod zena. Jest da sam popunjavao onako na brzinu ali mislio sam da cu bolje proci ... barem u gornjoj polovini da bidnem
Ja sam popunjvao na poslu, tako da sam i ja malo na brzinu popunjavao. Cini mi se da su mi Gaske i Raonic pomogli da imam korektan rezultat (mada sam od jutros na 476 mestu kod muskaraca sa 98 poena). Kod zena ni sam koga sam dobro procenio, tu sam od jutros sa 119 poena na 178 mestu.
Link to comment

sutra Ana i Tipsa drugi izlaze na terene posle ženskih singala.. ..nači oko 7Tipsa ima šansu da se revanšira Fereru za prošlogodišnji poraz u tie-breaku 5ogšpanac slabo počeo ovu US turu od kako je postao N'3... izgubio u prvim rundama od Bogomolova i TursunovaAna pak ima šanse... biće teško protiv Azarenke

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...