Jump to content
hattori

pitajte miralema

Recommended Posts

Indy
o bilo čemu je najbolje nemati misljenje.
Mudrost za par kopalja iznad Vase.

Аврам Гојић

sta sam ti sad uradio :(

Indy

Ništa, samo hvalim Miralema!

henrik larsson

Pokušao sam da postanem Bugarin, ali sam nešto sjebao u procesu i sad sam Paki :( šta da radim?Ako može što pre odgovor, treba mi za seminarski.

MancMellow
Pokušao sam da postanem Bugarin, ali sam nešto sjebao u procesu i sad sam Paki :( šta da radim?Ako može što pre odgovor, treba mi za seminarski.
Ništa, sad malo (malo više) smanji amigdalu i trebalo bi da se zaustaviš negde na pola puta i bićeš Bugarin. Ako malo promašiš bićeš ili Turčin ili Srbin i onda bar možeš da počneš ceo proces ispočetka.

adam

jel istina da rusini jedu morske prasice? i zasto se morski prasici zovu morski prasici kad se ne drze u akvarijumima?

Аврам Гојић

ja bih sve to umeo da odgovorim, ali, ako vam je Mularem bolji, onda od sada pitajte Mularema.

aram

ja samo ne znam sta bi laron uradio da jednog dana zatekne svoje dete da pita miralema :cry:

Аврам Гојић

ili da drzi miralema ispod kreveta

henrik larsson

Svojevremeno sam držao savetovalište za pitanja rodne ravnopravnosti, i oko njega je non stop blejalo tridesetak osoba koje su nešto pitale Miralema po vasceli dan. Nije mi baš bilo svejedno da ih gledam 24/7, mada je među njima bilo i skroz okej momaka.Samo ne bih da me neko shvati pogrešno, nemam ništa protiv pitanja Miralema, ali...

morgana
izvinjavam se, tehnicki problemi. rusini nisu ni nacija ni etnicka grupa, vec seme zla. sto bi ti i samoj bilo jasno da si procitala protokole kijevskih mudraca, knjigu koju toplo preporucujem.
ja sam 12,5% rusinka. zanima me kako da izvucem najgore iz sebe? hvala.

Milogled Bluff
Svojevremeno sam držao savetovalište za pitanja rodne ravnopravnosti, i oko njega je non stop blejalo tridesetak osoba koje su nešto pitale Miralema po vasceli dan. Nije mi baš bilo svejedno da ih gledam 24/7, mada je među njima bilo i skroz okej momaka.Samo ne bih da me neko shvati pogrešno, nemam ništa protiv pitanja Miralema, ali...
Krajnje je vreme da se neko pozabavi pojavom zvanom ti.

koksy
Krajnje je vreme da se neko pozabavi pojavom zvanom ti.
možda da ga nešto pitamo?

Miralem
ne moze iz pakija u bugarina. prvo se vrati u ono sto si bio pre, ako se uopste secas, pa pokusaj ponovo.
jel istina da rusini jedu morske prasice? i zasto se morski prasici zovu morski prasici kad se ne drze u akvarijumima?
jedu sve sto mrda. i decu, ko cigani. a mozda ti nisi drzao morsko prase u akvarijumu, ima nas koji jesmo.
ja samo ne znam sta bi laron uradio da jednog dana zatekne svoje dete da pita miralema :cry:
seo bi i ozbiljno popricao sa njim. objasnio bi mu sve moguce negativne posledice i rekao da je izbor njegov, a onda bi ga premlatio i zakljucao 3 meseca u kucu.
ja sam 12,5% rusinka. zanima me kako da izvucem najgore iz sebe? hvala.
stavi list zelenog kupusa na glavu i procitaj ovaj topik 30 puta uzastopce.

Miralem
miraleme, ne misliš li da je jebeno nepravedno da ti crkne topik na 4.stranici a vasa nabudžio 30? zašto se i kod tebe ne razgovara o metodama rastresanja pirinča?
vasa sebi otvara klonove i onda sam sebe pita ono sta zna. ne znam sta time zeli da postigne ali molim, njegova stvar. meni ne smeta.
Zašto sedim na terasi hotelske sobe a ne idem na plažu?Mene su rusini jednom vijali da mi izuju patike. U pitanje su bile duboke crvene american eagle, takozvane "rusinke"Послато са GT-I9100 користећи Тапаталк 4
eto, jel vidis kakvi su?

• Create New...