Jump to content

pitajte miralema

hattori

Recommended Posts

• Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Miralem

22

• Аврам Гојић

9

• Indy

7

• Milogled Bluff

7

slepa živana
Dobro, slepa zivana, zar ne mozes to malo izokola? Kao, prvo ga pozovi u bioskop, da gledate Drive, ili tako nesto.
nešto ovako:miraleme, da li bi šetao samnom po krovu?
zahtevam odgovor na pitanje, bila sam prva pred ordinacijom al njih deset se ubacilo preko reda.. a nisu ni trudnice <_<
izvinjavam se, tehnicki problemi. rusini nisu ni nacija ni etnicka grupa, vec seme zla. sto bi ti i samoj bilo jasno da si procitala protokole kijevskih mudraca, knjigu koju toplo preporucujem.
Kakva slučajnost, baš sam pre neki dan prešao u rusinstvo. Imam jedno pitanje: da li su rusini veroispovest ili kasta?Molim odgovor što pre, treba mi za master rad.
mrzece te profesori samo zato sto si rusin, bolje predji u bugare ili siptare.
miraleme, da li bi šetao samnom po krovu?
i po usijanom limenom.
henrik larsson
mrzece te profesori samo zato sto si rusin, bolje predji u bugare ili siptare.
Šiptarin sam već bio, a Bugarin... ne znam, pucaće ljudi uvek prvo na mene kad je frka, i neće pogrešiti :(

miraleme, ne misliš li da je jebeno nepravedno da ti crkne topik na 4.stranici a vasa nabudžio 30? zašto se i kod tebe ne razgovara o metodama rastresanja pirinča?

Hamlet Strašni

Zašto sedim na terasi hotelske sobe a ne idem na plažu? Mene su rusini jednom vijali da mi izuju patike. U pitanje su bile duboke crvene american eagle, takozvane "rusinke"Послато са GT-I9100 користећи Тапаталк 4

• Create New...