Jump to content
Sign in to follow this  
MocaVukotic

uefa champions league 2013/14

77 members have voted

1. 1. ko osvaja

Recommended Posts

Pantelija jr

Ne da mi se da čitam sad sve što ste ispiali, samo da kažem da mi je mnogo žao Atletika zbog onog sinoć... :(

Weenie Pooh

Gloryhunter Miki indirektno najzaslužniji za desetu titulu :isuse: Isto kao što se njegov duhovni mentor Houllier proglasio zaslužnim za titulu koju je Benitez uzeo 2005. jer mu je ostavio onako jak igrački kadar.

keksi krem

:isuse:

lepo finale. 

ne znam da li da se smejem ili da placem. 

ti fudbal ocito gledas kao sto moja zena gleda melrouz plejs.

Svaka cast, bas si old skul, ne priznajes danasnji fudbal, a zenu teras da i dalje gleda seriju koja je ukinuta pre 15 godina...plus si bio veoma zajeban fudbaler kad si bio mladji...

kad sam bio mlad igrao sam bolje od polovine ovih slepaca.

Tako da, molim te dodji i nauci me sve sto znas o fudbalu, spreman sam da ucim od nekoga ko je ziveo taj zivot i sutirao tu loptu...

wWuNWYw.gif

ronaldo je jos jednom pokazao da nije veliki igrac.

+1 na post da je lazni ronaldo najodvratnija pojava u fudbalu ikada.

Ca9u6PT.jpg

MancMellow

Gloryhunter Miki indirektno najzaslužniji za desetu titulu :isuse: Isto kao što se njegov duhovni mentor Houllier proglasio zaslužnim za titulu koju je Benitez uzeo 2005. jer mu je ostavio onako jak igrački kadar.

Mislim da ti je promakla poenta :D veoma zao tvit  ^_^

Weenie Pooh

Deder pojasni, nikad me se Owen nije dojmio kao neki suptilan mislilac i višeslojan tviteraš...

archi

Nije Owen suptilan mislilac. Ipak nije to Aristotelos. Nije čak ni Dr. Socrates. Ni višeslojan tviteraš. Samo jedan od značajnijih igrača Liverpoola.

Tvit je ipak simpa :)

Edited by archi

MancMellow

Deder pojasni, nikad me se Owen nije dojmio kao neki suptilan mislilac i višeslojan tviteraš...

"produce the goods!"

posle koliko? 10 godina? Čekaj tebi ovo delovalo kao neka čestitka? "the sale of me" "goodswap" za samog sebe?

Aleksandar88

Meni deluje kao da se zajebava, ne znam sta ste se vi toliko primili ?

MancMellow

Meni deluje kao da se zajebava, ne znam sta ste se vi toliko primili ?

pa zajebava se tj zajebava ih

archi

Naravno da se zajebava, zato i jeste simpatično to što je napisao.

Svakako nije umislio da je njegov doprinos Realovoj tituli značajan.

Ko bi to i pomislio? :)

Edited by archi

Weenie Pooh

"produce the goods!"

posle koliko? 10 godina? Čekaj tebi ovo delovalo kao neka čestitka? "the sale of me" "goodswap" za samog sebe?

Ramos nije juče postao bitan igrač za Real, nego je jedan od ključnih već dobar deo tih deset godina, i standardni španski reprezentativac. Ako ih je suptilno podjebavao što su se odrekli 1 njega da bi doveli tamo nekog seviljskog štopera, žestoko se zajebao.

Ali prilično sam siguran da nije radio to, nego je u svom standardnom besmisleno-promoterskom modu ispalio još jedno HEI GAIZ! REMEMBER ME! I USED 2 PLAY FOR REAL MADRID! GAIZ?

dillinger

Ronaldo je dao 16 golova do finala, a Real je u nokaut-fazi izgubio samo jednu utakmicu - onu u kojoj nije imao Ronalda.

+10000 Ma usporedba Ronaldovog Reala 2002-04 i Ronaldovog Reala danas je besmislena. Debeljko se šutao nogom u guzicu kad je Nihatu Kahveciju i Darku Kovačeviću uzeo titulu ispred nosa i ispustio 18 bodova prednosti na polusezoni ispred Barce sezonu kasnije (Valencia bila prvak), a u odbrani su bili Salgado, Helguera i slični koji u današnjem Realu ne bi bili ni na klupi (uz izuzetak R.Carlosa koji je ionako više volio ići prema naprijed). To bi bilo brutalno za gledati - Ramos bi davao golove nakon kornera kao i protiv Bayerna i Atletica (makar jedan), Ronaldo bi probio Salgada bar jednom i još jednom zakucao glavom na centaršut Balea, a i sam Bale bi dao jedan za potop Reala 2002-04. Raul bi dao počasni gol.

Da, naročito ne bi imali mesta pored Carvajala, Marcela ili Khedire....ovaj potonji bi i Makelelea gurnuo na tribinu.

Ti se zajebavaš jel da?

*makar je u pitanju nefer poređenje. Murinju su na klupi sedeli Kaka, Karvaljo, Iguain, Sahin...jaz između nekolicine velikih (7-8 klubova na čitavom kontinentu) i ostatka sveta se drastično povećao unazad deceniju. Tadašnji Real nije mogao da računa na sigurne bodove ni na Majorki, ni u Baskiji ni...a da ne kažemo da su u Galiciji redovno skidali gaće

Edited by dillinger

copkillah

Najbolji igrac danasnjice... :Hail:

619ltq2.jpg

Timmi

Nemoj tako, on je za sva vremena

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...