Jump to content
Sign in to follow this  
MocaVukotic

uefa champions league 2013/14

77 members have voted

1. 1. ko osvaja

Recommended Posts

Weenie Pooh

BobyBsFIcAAni7Z.jpg

gone fishing

mnogo su ozlojeđeni sektaši mančesterskog jedinstva, još sad kada je uzeo lš sa većim klubom ^_^

crtamOrasi

Molim vas da se ne zajebavate i da ne poredite fudbal od pre 10 i vise godina i ovaj danas. Negde sam video podatak da je samo u poslednjih 7-8 sezona broj sprintova na jednoj utakmici porastao za vise od 50%. Ta ekipa Rela je mozda imala i vise fudbalskog talenta od ove danasnje, ali bi se danasnji Real obracunao sa njima kao sa omladincima, na ciste fizikalije. Mnogo se vise trci danas i igra se mnogo dinamicniji fudbal, sa vecim brojem igraca koji ucestvuju u igri i defanzivno i ofanzivno. Fudbal evoluira neprestano i pritom je sve zanimljiviji i kvalitetniji.

Ali je zato loše postavio tekmu. Izvukao se izmenama, to stoji.

Atletico je isao na sve ili nista u 90 minuta i zamalo je uspeo u tome. Mozda je i do kratke rotacije, kao sto ste vec pominjali nekoliko strana unazad, i protiv Barcelone su se raspali poslednjih 10-ak minuta. Real jednostavno nije mogao da izadje na kraj sa ekipom koja je spremna da da sve od sebe i koja ume da se disciplinovano i zilavo brani. Samo je AM platio danak tome, jasno je bilo sta ce se desiti ukoliko prime gol. Ancelotti nije mogao previse tu, ali je pogodio sa uvodjenjem svezeg igraca koji ce prosiriti napad. Mislim da bi slican ishod bio i da je Marcelo poceo, a Coentrao usao za drugih 60 minuta utakmice. Sem toga je mogao jako malo, posebno na sredini nije imao gotovo nikakvog izbora.

Ja mu skidam kapu prvenstveno zbog ponasanja, ne samo veceras nego tokom citave karijere. Razlika izmedju njega i Simeonea je ko izmedju oka i dupeta.

apsolutno nemam nista protiv tvrdih utakmica, stavise, uopste mi ne smeta da se mec zavrsi 0-0, nedostatak golova ne mora da bude merilo kvaliteta utakmice. ne bih da sirim pricu, ali ne slazem se s tobom. ne pamtim finale gde nije bilo nijedne pristojne akcije, gde je bilo ovolikog nedostatka kreativnosti i ovoliko gresaka. bas sam se iznervirao.

edit: over and out, necu raspravljati vise o ovome.

b1: +1

Benfica - Sevilla je bila vrhunska utakmica iako se zavrsila 0:0. Real - Barca poslednji put (4:3 il 3:4, nije ni bitno) gotovo bez icega vise sem tih golova. Ni nedostatak istih nije garant lose utakmice, kao to ni obilje njih nije garant dobre. Moze da se uziva i u jednom i u drugom, skoro podjednako, ako je kvalitetna izvedba.

b2: -1

Mislim da si opasno promasio utakmicu ako si ocekivao praznik seksi fudbala sinoc. Svi su znali sa kakvim ce pristupom izaci i jedna i druga ekipa, a kada jedna igra kao Atletico jasno je da nema nista od pimpleraja. Mada mislim da nije bilo nezanimljivo te nema razloga da budes iznerviran. Sve je bilo tu, od drame, preko filmskog preokreta do sabanije na kraju. Napeto ko struna 120 108 minuta. Meni vise nego dovoljno.

Edited by crtamOrasi

MancMellow

mnogo su ozlojeđeni sektaši mančesterskog jedinstva, još sad kada je uzeo lš sa većim klubom ^_^

ne ne ne, daleko vecim...

jeste, evo weenie prvi je weenie ozlojedjen

Weenie Pooh

U, znaš koliko, evo ovaj sam stav zauzeo od silne ozlojeđenosti:

3604160872_da44278318.jpg

MancMellow

pa eto, toliko se nasekirao covek tada, red je bio da osvoji ponovo...

Timmi

Kako se jadan savio da ispadne kako treba.

MiddleClass

BobyBsFIcAAni7Z.jpg

Stvarno cudno da se igrac raduje ko da je osvojio LS. Oh stani...

Svako ko misli da je ono radovanje makar i 1% isfolirano nema pojma o fudbalu.

Edited by MiddleClass

dillinger

To je radost zbog gola i ličnih rekorda. 

Lik sam sebi pljuga garantovano, kad ga se shvati kako treba onda sve što čini nije odvratno zna biti čak i simpatično

Sleepy Floyd

To je radost zbog gola i ličnih rekorda. 

... kad ga se shvati kako treba onda sve što čini nije odvratno zna biti čak i simpatično

Nema se sta vise dodati.

John Coltrane

Ovakav ili onakav, ali ovo je samo njemu poslo za rukom/nogom.

10371642_1050912381615644_69585540847853

Zhota

Molim vas da se ne zajebavate i da ne poredite fudbal od pre 10 i vise godina i ovaj danas. Negde sam video podatak da je samo u poslednjih 7-8 sezona broj sprintova na jednoj utakmici porastao za vise od 50%. Ta ekipa Rela je mozda imala i vise fudbalskog talenta od ove danasnje, ali bi se danasnji Real obracunao sa njima kao sa omladincima, na ciste fizikalije. Mnogo se vise trci danas i igra se mnogo dinamicniji fudbal, sa vecim brojem igraca koji ucestvuju u igri i defanzivno i ofanzivno. Fudbal evoluira neprestano i pritom je sve zanimljiviji i kvalitetniji.

ne slazem se s tobom uopste, ali rekao sam vec, over and out. raspravljacemo o tome nekom drugom prilikom. samo jedan mali fejspalm za ovo "mozda" u tvom postu (a i za celu recenicu), izvini.

+1 na post da je lazni ronaldo najodvratnija pojava u fudbalu ikada. 

MiddleClass

Najbolji igrac danasnjice... :Hail:

Ovakav ili onakav, ali ovo je samo njemu poslo za rukom/nogom.

10371642_1050912381615644_69585540847853

189-

Najbolji igrac ikada... :Hail:

+1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...