Jump to content
Sign in to follow this  
MocaVukotic

uefa champions league 2013/14

77 members have voted

1. 1. ko osvaja

Recommended Posts

zoki

ne pamtim finale gde nije bilo nijedne pristojne akcije, gde je bilo ovolikog nedostatka kreativnosti i ovoliko gresaka. bas sam se iznervirao.

Nađi negde na netu Milan - Juventus, iz 2003, pa ćeš da vidiš šta je dosadno finale..

Zhota

Nađi negde na netu Milan - Juventus, iz 2003, pa ćeš da vidiš šta je dosadno finale..

nisam rekao da je ono sinoc bilo dosadno, vec nekvalitetno, greske na sve strane. 

Edited by Zhota

Feindouno

Oh™ Zhota se iznervirao :(

Proklet bio taj nekvalitetni moderni fudbal!

teacher

Oh™ Zhota se iznervirao :(

Proklet bio taj nekvalitetni moderni fudbal!

Jbg, meni bilo jako teško da gledam, a potrudio sam se. Srećom, pa je u isto vreme bio meč NYY-CWS.

Realno, ako je ovo najbolje što fudbal može da ponudi, onda je nejasan hype oko tog sporta.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Miljenko

Ja gledah mec sa drustvom, u kafani. Nista neocekivano. Ovi se standardno zatvorili. Bio sam jedini, koji je navijao za Real. :lolol:

Kada sam dosao kuci, pustih Pittsburgh-Washington, "da plaknem oci".

keitel

Pretjerujerete s kritikom Atletika, nije kao da su igrali bunker 90 minuta, ništa ni nalik onome kad je Čelzi izbacio Barsu prije par sezona, recimo. Čvrsta utakmica sa kontrolom posjeda i igra na prekide, čini mi se kao jedini način na koji će u budućnosti moći da se igra sa timovima čiji su budžeti 500+ miliona.

Weenie Pooh

Upravo to. Staaari tradicionalni ostrvski fudbal, koji se i u Engleskoj slabo igra već jedno 20 godina -_- Nije loše to odgledati ponekad, retko se viđa na ovom nivou.

Ljudi su (dok su fizički mogli) vrlo angažovano išli u napad, nisu se igrale kontre sa jednim ili dva igrača. Da nisu bili baš ovoliko osakaćeni povredama mogli su i da dobiju, mada je onakav kiks odbrane kod Ramosovog gola neoprostiv.

Edited by Weenie Pooh

gone fishing

Pretjerujerete s kritikom Atletika, nije kao da su igrali bunker 90 minuta, ništa ni nalik onome kad je Čelzi izbacio Barsu prije par sezona, recimo. Čvrsta utakmica sa kontrolom posjeda i igra na prekide, čini mi se kao jedini način na koji će u budućnosti moći da se igra sa timovima čiji su budžeti 500+ miliona.

ma da sirotinja je atletiko :lolol:

Atletico's budget for the current campaign is estimated at approximately €123m, while Madrid's stands at around €515m. Indeed, Real's riches are greater than that of any club in the world, with income in excess of €500m according to Deloitte's annual list, on which Atleti sit in 23rd overall - and fourth in Spain.

the main distinction, the Argentine argued, was "€400 million" in budget.

hebote koliko treba da imaš debeo obraz pa da se žališ da na osmocifreni godišnji budžet, siroti atletiko

MancMellow

Ljudi su (dok su fizički mogli) vrlo angažovano išli u napad, nisu se igrale kontre sa jednim ili dva igrača. Da nisu bili baš ovoliko osakaćeni povredama mogli su i da dobiju, mada je onakav kiks odbrane kod Ramosovog gola neoprostiv.

+1 

nije ovo bila nikakva bunkerica atletika do jedno 70. minuta. ja sam sa uzivanjem gledao kao igraju odbranu na 35-40m od svog gola. nema govora o tome da su se zatvorili u svojih 16m sve do 20tak minuta pred kraj kad su pocrkali. 

MiddleClass

ma da sirotinja je atletiko :lolol:

hebote koliko treba da imaš debeo obraz pa da se žališ da na osmocifreni godišnji budžet, siroti atletiko

Talenat kosta!

assück

problem kod atletika, meni se barem cini, je to sto su odigrali skoro pa carbon-copy poslednjeg derbija sa realom koji se zavrsio 2-2. tada su ih razneli u prvom poluvremenu, vodili i kao da se usrali pobede, prepustili realu celo drugo poluvreme. i tada je slinavi izjednacio pred kraj. mozda tako mozes da igras sa nekim timovima, sa realom ocito ne moze. ako im das da napadaju sve vreme, pre ili kasnije ce dati gol. sinoc je atletiko igrao finu odbranu prvom polovinom drugog poluvremena, sekli su u zacetku sve akcije na sredini, ali su na kraju spali samo na izbacivanja lopte sto dalje i eto kako se zavrsilo. cim je real izjednacio, jasno mi je bilo da atletiko nema sta da trazi u produzecima.

that said, bas sam se smorio. i onaj penal na kraju i ono jadno kurcenje i muscle flexing, eto zbog toga mi je uzasno stalo da takvi klubovi sto redje osvajaju titule.

Weenie Pooh

Talenat kosta!

Kosta nego sta, makar i samo da greje klupu Torresu.

costa2.jpg

ArleKino

nego, ko bi dobio, ovaj real ili ona ekipa sa pravim ronaldom, zidanom, karlosom, raulom?

Ovaj Real rutinski 4:1. Nisu znali braniti prekide, svaki centarfor veci od 1,80 je bio prejak u skoku za odbrambenog giganta Francisca Pavona. Roberto Carlos bi za uobicajeno zujanje prema naprijed ostavio Baleu lufta da ovaj iznudi crveni karton.

Mercuzzio

Talenat kosta!

14010158005327.jpg

MiddleClass

To je to!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...