Jump to content
MocaVukotic

uefa champions league 2013/14

77 members have voted

1. 1. ko osvaja

Recommended Posts

SNARC

Gde bre oni igraju ovu utakmicu..stadion deluje nestvarnoedit - Astana arenaastana_arena_t170210_4.jpg

Edited by SNARC

aram

dva nula za sahtjor, seltik nista nije pokazao, red bi bio da ispadnu

189-

24 glasa i nijedan na difendig cempiona? jel zbog toga sto jos niko nije odbranio titulu ili zbog necega drugog...i zasto celzi vodi u glasanju...jel zbog murinja? mc?

Nemanja Posrbica
dva nula za sahtjor, seltik nista nije pokazao, red bi bio da ispadnu
Nisu bolje delovali ni u revanšu protiv Šveđana. Jako loše deluju svi kandidati za CL u šampionskom delu žreba.

DarkAttraktor

pozdravi iz karagandija870_001.jpg

aram
Nisu bolje delovali ni u revanšu protiv Šveđana. Jako loše deluju svi kandidati za CL u šampionskom delu žreba.
pa i mislio sam i na prethodne utakmice

mlatko

kakve su tamo zime? ovaj Šahtjar ako prođe može da pomrsi konce nekima, baš me interesuje ko će im upasti u grupubtw nisam ni znao da je Kazahstan Evropa :blink: a i nije :huh:jel bi neko mogao to da javi Uefi?

DarkAttraktor

prirodna granica evrope: planina Ural-reka Ural, a zadnji put kad sam proverio Kazahstan je imao teritorije sa obe strane reke Ural.Europe_map_kazakhstan.png

Nemanja Posrbica

Igraće na stadionu u Astani (kao i sada) koji je "zaštićen od zime". Znanje im je na nivou prosečnog JSL tima, ali je zato Celtic u katastrofalnoj formi i dosta slabiji igrački nego prošle godine. Shakhtar je valjda peti u Kazahstanu.edit. Nije peti, treći su.

Edited by Nemanja Posrbica

Feindouno

Ne otpisujte Celtic prerano, 2-0 je najopasniji rezultat.

mlatko
prirodna granica evrope: planina Ural-reka Ural, a zadnji put kad sam proverio Kazahstan je imao teritorije sa obe strane reke Ural.
vidi vidi, stvarno. teritorijalno je uglavnom Azija, ali se ubraja u Evropskih 50 država kao i u 49 azijskih. nisam nemao pojma da se može ubrajati u 2 kontinenta, što je ipak logično.

levi

Dobar strim za Zvezdine mušterije, Psv-Milan?

Bright Billy

nek neko javi galijaniju da emanuelson ne moze na levog beka...

pantelia

Kakva golcina Grizmana za Sosijedad :ziga:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...