Jump to content
IGNORED

najbolja stvar koju ste ikad čuli, ali samo jedna.


MocaVukotic

Recommended Posts

  • 2 months later...

Nije bas najomiljenija ikada(to je ipak Big Black - Kerosene:heart:) ali od kako sam gledajuci "This is England 90" cuo William Onyeabora ovo je na heavy rotationu 

 

 

Link to comment

super stvar i video :)

 

čekiraj i ovu sjajnu verziju, meni bilo uživanje da gledam ekipu kako se zabavlja izvodeći je (osim money marka koji se samo krevelji)

 

 

Link to comment
  • 3 months later...
On 14.2.2018. at 17:59, djeneralche said:

 

 

 

Ispravan odgovor.

 

Btw. Našao živu verziju. Jes' da je snimano cipelom, ne zamerite, za mene je ovo kao da su našli video sa Jovanom Krstiteljem.

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ako je do pop-roka, mnogo je, i verovatno najpribližnije savršenstvu - poslednjih godinu dana je trebalo da se udaram po čelenci što sam ih odavno snobovski odbacio kao mlakonje, a ovu pesmu poslednjih 2 meseca slušam ~10X dnevno:

 

 

Edited by zorglub
Link to comment
  • 1 year later...

Ovo je negde barem peta "samo jedna" za mene, ali kad sam ja poštovao pravila... A ako nije najbolja pesma koju sam ikad čuo, onda ne znam šta je. (Godinama sam je znao samo kao cover This Mortal Coila, koji jeste dobar, ali nije ni prineti originalu... glas Gene Clarka je nešto... drugo.)

 

 

Link to comment

Bez sekunde razmišljanja bi bio epitaf od krimsona, ali mislim da bi živeo maksimum nedelju dana, da mi neko stalno pušta istu pesmu.

 

R-2287669-1539485350-6650.jpeg.jpg

Edited by Anonymous
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...