Jump to content
IGNORED

Betoniranje pred US Open 2013


Ros

Recommended Posts

ko pise hvalospeve o njegovoj igri? ja nisam ni pogledao mec, tako da ne znam koliko je dobro/lose igrao. niti sam se nesto potresao. samo me uzasno nervira to "ja znam da nesto ne valja u njegovoj glavi". bacali pasulj, pa znate. Arkadija ne moze cudu da se nacudi kako to profesionalni sportista uzima odmor. a ona profesionalno ispija kafu vec 20 godina pa jos nije bila na odmoru. Duda ce da navija za Federera jer ako Nadal dobije, ode Novakov no1 dovraga.ja se izvinjavam damama, zaista ne zelim da ih vredjam, ali preterase ga vala... samo me zanima, svi vi sto ste toliko zabrinuti za Novaka, ko od vas moze da uziva u mecu npr Wawrinke i Delpotra? da li je ostao iko ko gleda tenis zarad tenisa i uzivanja u samoj igri?

Link to comment
  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    30

  • mlatko

    30

  • renne

    22

  • Arkadija

    22

Top Posters In This Topic

Znas ono, razgovaraju dvoje iI jedan kaze Koliko?50Sta 50?A sta koliko?Tako I ti, gde skoci sad na delpa iI vavu jbtDaj ne zajebajEvo, gledamo kako rafa pravi rodzeru 21-o dete, a sve radi tenisa

Link to comment

Rafa prevagnuo. nije to bas ni tolko tenis, vise je mazohizam. nadam se bar da nece sjebati kolena opet tolko da ne moze da igra. Ni ne treba Nole da ima vise trofeja ni poena od takvog igraca.

Link to comment

eto, palo je fekijevo posledne utvrdjenje, sad i na hard podlozi ima negativan skor sa nadalomgrcevito se borio za prevlast makar na tome i opet corakali dobar je mec bio, steta sto je uvek isti zavrsetakostalo mu je samo bednih 21 na travi, a i poslednji put kad je tu trijumfovao bilo je pre sest godinanovak polako sebi ugrozava i drugo mesto u mesecima koji dolazedade konacno intervju u kom realno sagledava da mu ama bas nista nije jasnotakav kalibar pak ima sanse da se trgne do poslednjeg slema u godini, pitanje je zna li kako, mnogo toga je amnestzirano

Link to comment
Arkadija ne moze cudu da se nacudi kako to profesionalni sportista uzima odmor. a ona profesionalno ispija kafu vec 20 godina pa jos nije bila na odmoru. Duda ce da navija za
:ohmy:nes sa pola vodom, pola mlekom i jednom kašičicom šećera molim :lolol:
Link to comment
Duda ce da navija za Federera jer ako Nadal dobije, ode Novakov no1 dovraga.
duda je navijala za feda jer mi je više na vr' glave povređenogtm nadala koji dere sve redomosim toga, veći sam poštovalac fedovog nego rafinog tenisa, mada se ovaj potonji baš popravio što se tiče novakovog broja 1, to je poslednji razlog zbog kojeg bih navijala za fedaza novaka će biti korisnije da što pre izgubi tu poziciju, pa ako može i malo niže da padne, pre će da se opasuljina uso mu želim najteži mogući žreb, takav da mora dobro da oznoji gaće od starta ili da ispadne
Link to comment

Znaci Izner potvrdio Momentum. sutra u finalu mozda i ima neke sanse.. Jeste istrosen ali ako ga serva oce Nadal mora da se pazi.Jecina doobra igra. crta, udara i grize. Uzela prvi set Azarenkci. 6-4 Steta sto na Uso nece igrati ovako.., ili bolje: protivnice joj nece to dopustati. mozda je ipak dosao trenutak...

Link to comment

Jankovic - Azarenka, kakvi premocni servisi na obe strane :Hail: Od 27 gemova bilo 26 brejkova, verovatno novi svetski rekorad :0.6: :isuse:A Kineskinja se uplasila pobede, kao da ima 15 godina. Steta, imala je Serenu u oba seta lagano ali prodala oba puta.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Inače, što se tiče brojki, ovo jeste Nadalova najsupješnija sezona do sada. On ove sezone ima skor 53-3, uz 8 titula, od večeras vjerovatno i 9. Primjera radi, 2010. je imao skor 71-10 a sezonu je završio sa sedam trofeja.Đoković je 2011. imao 70-6 uz deset trofeja i čini mi se da ni taj odnos pobjeda i poraza nije nedodirljiv.

Link to comment

Djokovic je 2011 osvojio 3 GSa, Nadal 2010 takođe, ove sezone samo jedan, ispao u prvom krugu Vimbldona - nije ni za poređenje, osim ako neko ne misli da je 1 trofej u Vinji del Mar = 1 trofej na Vimbldonu :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...