Jump to content
IGNORED

Betoniranje pred US Open 2013


Ros

Recommended Posts

  • Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    30

  • mlatko

    30

  • renne

    22

  • Arkadija

    22

Top Posters In This Topic

Ana Ivanović gubi u 3 setu od Azarenke 4-2 u polufinalu negde u Kaliforniji.Dobro izgleda, igra je zadovoljavajuća za njene standarde i čini mi se da je smršala toliko da mi ova druga bolja riba

Link to comment

Novak izgleda nije mnogo uzimao reket u ruke tokom pauze ali je zato spreman kao komandos. Dosta se "lopatalo", narocito sa BH strane, ali i pored toga finih 6:2 6:1 za prvi mec posle letnje pauze, protiv sasvim solidnog igraca.

Link to comment
upravo gledam reprizu i cini mi se da je rezultat mnogo bolji od igre, dosta je to skriputavo a i majer se bas trudi da pomogne.
Jeste, rezultat jednostavno nije realan. I jedan i drugi su imali po sedam brejk lopti (Novak iskoristio cetiri, Majer nijednu), imali su maltene isti broj gresaka (dakle, nije bas da je Majer mnogo pomogao), razliku je napravilo Novakovih petnaestak vinera vise, od kojih je lavovski deo otpao na servis vinere. Bilo je sa Novakove strane i nekih promasaja kojih bi se i rekreativac postideo, par BH paralela koje su otisle metar i vise van terena i dva komicna pokusaja da se skrati lopta. No, pored standardnog terora riternima, primetno je da u poslednje vreme Novak mnogo bolje servira nego ranije i upravo ta dva udarca, koji su napravili razliku u realizaciji brejk lopti, napravili su i ovako komforan rezultat.
Link to comment

ne moze samo na servis da se oslanja, videli smo u finalu wimbledona na sta njegova igra lici kad ga servis izneveri a behendom™ ne moze da pogodi okean sa camca ;)r.

Edited by Takanohana
Link to comment
ne moze samo na servis da se oslanja, videli smo u finalu wimbledona na sta njegova igra lici kad ga servis izneveri a behendom™ ne moze da pogodi okean sa camca ;)r.
Slazem se.
Link to comment

Malopre sam odgledala reprizu na Sportklubu. Po rezultatu bi se reklo da je Novak lagano trenirao, ali uopšte nije bilo tako. Ovako ne može da se igra protiv bilo kog boljeg i jačeg protivnika.

Link to comment

Otkako je Ju-es open usporio podlogu prije nekoliko godina, Kanada ima dosta veću važnost jer je podloga sličnija. Sinsinati je sada dosta brži od Njujorka, tu titulu uvijek uzimaju Marej ili Federer, a već godinama pobjednik Sinsinatija nije osvojio US.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...