Jump to content
IGNORED

Najbolji Djokovićev meč ove godine


Tsai

Najbolji Djokovićev meč ove godine  

17 members have voted

  1. 1. Koji vam je najbolji meč u kojem je učestvovao Novak ove godine?

    • Wawrinka (1/8 finala AO)
      2
    • Marej (Finale AO)
      0
    • Nadal (Finale Monte Karlo)
      5
    • Nadal (1/2 finale RG)
      1
    • Delpo (1/2 finale W)
      7
    • Neki drugi (navesti)
      2


Recommended Posts

Uprkos činjenici da sam za vreme polufinala RGa merio pritisak, popio četiri piva, dve kafe i popušio paklu i po cigara, ipak glasam za Vavrinku na AO, jer je zaista igrao 200% izvan svojih mogućnosti i jako me podsetio na Federera iz 2004-8

Link to comment

glasao za sf wimbldona, jer iako je mec sa wawom na ao mozda bio spektakularniji ni jednog trenutka nisam ( a ni nole cini mi se ) sumnjao u ishod, protiv delpa naprotiv obojici su nam se tresle gace :D

Link to comment

Ma .. joj.Sad dok sam pravio ovu temu setih se onog pecanja na mrezi i ponovo ne mogu da ga izbijem iz glave.Da postoji onaj metod iz Eternal sunshine-a... podvrgao bih se njemu za to

Link to comment

prosto ne mogu da se odlucim koji je najbolji njegov mec godine, obzirom da uprkos rezultatima ne mogu da se setim kada je odigrao neki mec sveobuhvatno, i tehnicki i taktickiuvek nesto nije stimaloonako kako on zna da igra, takav mec nije odigrao blizu 2 godinekada se jednom ova sezona bude analizirala, svakako ce sto se njega tice biti uspesna, ali neke vec malo dublje analize ce pokazati da je propustio suvise sansi i da ih nece imati u ovom obimu nadaljemada je on uvek voleo tezim putem, pa nek izvoli

Edited by Afterburner
Link to comment

ni ja ne mogu da se odlučim, isto nešto nisam bila oduševljene bilo kojim od navedenih mečeva, a takođe ne bih mogla da navedem ni neki drugiipak ću glasati za onaj meč na ao sa vavom, nekako mi se čini da je generalno bio najkvalitetniji od navedenih@aferburner dobro se vratilanedostajala si, eno tamo čini mi se na topiku ''tenis radi tenisa'' pitali se neki gde si :)

Link to comment
prosto ne mogu da se odlucim koji je najbolji njegov mec godine, obzirom da uprkos rezultatima ne mogu da se setim kada je odigrao neki mec sveobuhvatno, i tehnicki i taktickiuvek nesto nije stimaloonako kako on zna da igra, takav mec nije odigrao blizu 2 godinekada se jednom ova sezona bude analizirala, svakako ce sto se njega tice biti uspesna, ali neke vec malo dublje analize ce pokazati da je propustio suvise sansi i da ih nece imati u ovom obimu nadaljemada je on uvek voleo tezim putem, pa nek izvoli
Ferer u polufinalu AO. Jedan od najboljih meceva koje je ikada odigrao.
Link to comment

dudo, ma smore me malo forumi pa tako uzmem pauzu s vremena na vreme :Dharperu, moram biti snob u ovom slucaju ali ferer koliko god uporan i naporan bio prosto za mene nije referentan u meri u kojoj bi to bili ostali igraci cetvorke ili petorkekada je najvise trebalo, kod njih je novak zakazivao na mentalnom planu tako da se namece samo jedno- fali samopouzdanje za one najdalje domete kada se za titulu treba boriti protiv nekih bivsih ili aktuelnih nemezisa, fale big cojoneskud su nestali, ne da nemam pojma nego mi tek nista nije jasnofederer trokira, nadal se tek poceo vracati, marej je manje vise gde je i bio, a novak u konstantnoj devalvacijisunja se po turu kao seoski mladozenja i jos ima odlicne rezultate za ono sto prikazuje jer uvek neki segment igre biva dovoljno nadprosecan da mu obezbedi prolaz u qf, sfto ne bi bilo uopste lose da se radi o igracu koji i inace ima jedan, do dva kvaliteta, ali kada se radi o nekom ko je kompletan kao novak, to je losa vest,ne dobra

Edited by Afterburner
Link to comment
dudo, ma smore me malo forumi pa tako uzmem pauzu s vremena na vreme :Dharperu, moram biti snob u ovom slucaju ali ferer koliko god uporan i naporan bio prosto za mene nije referentan u meri u kojoj bi to bili ostali igraci cetvorke ili petorkekada je najvise trebalo, kod njih je novak zakazivao na mentalnom planu tako da se namece samo jedno- fali samopouzdanje za one najdalje domete kada se za titulu treba boriti protiv nekih bivsih ili aktuelnih nemezisa, fale big cojoneskud su nestali, ne da nemam pojma nego mi tek nista nije jasnofederer trokira, nadal se tek poceo vracati, marej je manje vise gde je i bio, a novak u konstantnoj devalvacijisunja se po turu kao seoski mladozenja i jos ima odlicne rezultate za ono sto prikazuje jer uvek neki segment igre biva dovoljno nadprosecan da mu obezbedi prolaz u qf, sfto ne bi bilo uopste lose da se radi o igracu koji i inace ima jedan, do dva kvaliteta, ali kada se radi o nekom ko je kompletan kao novak, to je losa vest,ne dobra
Sve se slazem. Samo kazem da je u tom mecu izgledao bukvalno savrseno, nevezano za to ko je bio s druge strane mreze, a kad je tako onda i jeste nebitno ko je s druge strane mreze. U tom mecu protiv Ferera jednostavno je sve savrseno funkcionisalo. I protiv Nadala u Monte Karlu je set i po odigrao na tom nivou i to je otprilike sve od ove godine sto je vredno paznje.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...