Jump to content
IGNORED

Hidden Gems


zakintos

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ajant23

    24

  • Tsai

    12

  • zakintos

    9

  • MocaVukotic

    6

Nisam puno proučavao nemačku kinematografiju, ali ovo mi deluje iznenađujuđe dobro.
E, e, tako, po zemljama... Pa, nije Venders valjda visio po pariskoj kinoteci i natavljao se na Antonionija i Nikolasa Reja...Po zemljama, bravo, bravo!Tako se i Tarkovskom i Bregmanu i Polanskom pristuma, samo napred ^_^
Link to comment

Hahahaha.Ma sve je to na mestu, ali ipak postoji kulturoloske razlike koje cine "kinematografiju (ubaci random zemlju)". Istorija, mitovi, legende, geografski polozaj i sve sto ide uz to blablaXtruc... znas i sam...Naravno da je Venders visio po pariskoj kinoteci i da je Tsai gledao Karpentera ko blesav ali Venders ne bi bio isti van Nemacke kao sto Tsai ne bi van Tajvana...Kapiram da kontas i da je ovo potpuno nepotrebno uopste napisati.

Link to comment

I have a prediction:Sa takvim ponasanjem ces ostati sam na ovom forumu sa sto hiljada postovaNaravno da su blizi npr Vlada Perisic iz Srbije i Zvone Juric iz Hrvatske, nego Perisic i Dragojevic, ali specificnosti po narodima i/ili zemljama ima.

Link to comment

Da li se ovo može smatrati " skrivenim biserom":brdv.jpg?U odnosu na nemačkog zlikovca kakvog ovde igra Peter Karsten, njegove role oficira i diplomata u našim produkcijama bile su sve sami humanitarci.

Edited by Zutoplavi
Link to comment
theaccidentaltourist.jpgMeni kad neko kaze "skriveni biser", odmah pomislim na "The Accidental Tourist" (Lawrence Kasdan, 1988) mada ne znam koliko je "nepoznat", Geena Davis je dobila Oskara za sporednu u njemu..
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...